banner198

Çerkeş'te Esnaf Buluşması Gerçekleşti

Çerkeş Belediyesinin yeni hizmete açtığı Kültür Merkezinde birlik ve beraberlik etkinlikleri sürdürülmeye devam ediyor

Çerkeş'te Esnaf Buluşması Gerçekleşti
banner145

Çerkeş Belediyesinin yeni hizmete açtığı Kültür Merkezinde birlik ve beraberlik etkinlikleri sürdürülmeye devam ediyor.

Çerkeş Mal Müdürü Musa Sevilmiş ve personelinin hazırladığı esnaf yemeği buluşmasında 10 yılı ve 40 yılı aşkın Esnaf Ve Sanatkarlara plaket ve Onur Belgesi verildi. Programa Çerkeş Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu, Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, Çankırı İl Defterdarı Umut Vural, Esnaf Odası Başkanı Kadir Arslan, Esnaf Kredi Kefalet Koop. Başkanı Hüseyin Erdoğan, Siyasi Parti Temsilcileri, muhtarlar ve esnaflar katıldı.

İlçe Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu ve Belediye Başkanı Hasan Sopacı tarafından esnaflara paketleri ve onur belgeleri takdim edildi. Hatıra fotoğrafları çekildikten sonra program sona erdi.

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada '' Çerkeş Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlenen esnaf buluşması programına katıldık. Meslekte 10 yıl ve 40 yılı aşkın Esnaf ve Sanatkârlarımız ile bir araya gelerek plaketlerini ve onur belgelerini takdim ettik. Programın hazırlanmasında emeği geçen İlçe Mal Müdürümüz Musa Sevilmiş’e ve personeline teşekkür ediyorum. Kıymetli Müdürümüz Musa Sevilmiş'e ilçemizde yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, yeni görev yerinde muvaffakiyetler diliyorum.'' dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2022, 00:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner304

banner303