CherryBlossom – Aromatherapy

Hoş kokular her zaman dikkat çekici olmuştur. CherryBlossom en sevilen aromalardan biridir. Parfüm ve krem üretiminde Sakura çiçeği oldukça ilgi görmektedir. Sakura çiçeği ayrıca kiraz çiçeği olarakta adlandırılmaktadır. Ana vatanı Japonya olan bu özel çiçek kozmetik ürünlerinde sıkça kullanılmaktadır. Özellikle kiraz çiçeği özü parfümde, vücut spreylerinde ve kremlerde sıkça kullanılmaktadır.

CherryBlossom taze ve hafif kokusu ile birçok kadın tarafından tercih edilmektedir. Üstelik kiraz çiçeğini nemlendirme kapasitesi yüksek bir özdür. Bu yüzden Sakura özü olan kremler cildi derinlemesine nemlendirecektir. Parfüm içeriklerinde ise kiraz çiçekleri rahatlatıcı ve fresh bir koku olarak karşımıza çıkmaktadır. Günlük kullanımlar için oldukça uygundur.

Liderepin’den En Uygun Fiyatlarla PUBG Mobile UC Satın Alın Liderepin’den En Uygun Fiyatlarla PUBG Mobile UC Satın Alın

Birçok marka ürünlerinde kiraz çiçeği aromasına yer vermiştir. Kozmetik alanında Sakura özü olan ürünler genellikle vücut spreyleri ve kremlerdir. Kiraz çiçeğinin etkileyici kokusu ile gün boyu enerji olmak mümkün olacaktır. Ağır ve iddialı kokular yerine tatlı, neşeli kokular tercih edenler için doğru seçim olacaktır.

Aromatherapy ile Huzuru Yakalamak

Kokular ruha hitap eden ve iyileştirici etkiye sahiptir. Özellikle aromatherapyile şifalanmak mümkün olmaktadır. Çok kadim zamanlardan beri kullanılan aromaterapi insan ruhuna iyi gelmesi ile günümüze kadar ulaşmıştır. Aromaterapi doğal bitki ve çiçek özlerinin yağları kullanılaraktan yapılan bir tıbbi bir uygulama olarak önemlidir. Herkes aromaterapi uygulayıcısı olamaz. Bu yüzden bu konuda eğitim almak şarttır.

Aromatherapygerek çiçeklerin gerekse bitkilerin yağ özlerinin kullanılması ile yapılan şifa yöntemidir. Kişilerde stresin azaltmaktadır. Aromaterapinin birçok olumlu etkisi bulunur. Özellikle depresyon ve anksiyete durumlarında oldukça etkilidir. Alternatif tıpta büyük önem taşıyan aromaterapi koklama veya masaj ile etkisini sağlar. Aromaterapi kuralları olan ve çok çeşitli kullanılabilen bir tıbbi yöntemdir. Yararlanmak isteyenler alanında eğitim almış kişileri dikkate alarak yönlenmelidir.

Editör: Haber Merkezi