AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, İPA projesinin onaylanması ile ilgili yaptığı değerlendirmede “Bunları yapan AK Parti, bugün uygulayıcısı başka bir partidir. Teşekkür edecek hiçbir şey yok. ” dedi.

Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, Çankırı'nınalt yapısını ilgilendiren İPA projesinin onaylanması ile ilgili Cumhur İttifakı arasında yaşanan projenin sahiplenilmesi noktasında süren tartışmalarla ilgili açıklamada bulundu.

Ak Parti İl Başkanlığı’nın Parti’nin kurulduğu günden beri görev yapmış eski ve mevcut ilçe başkanlarına düzenlediği vefa yemeğinde konuşan Salim Çivitcioğlu, “İPA projesi ile ilgili biz hizmetimizi verelim, kim ne konuşursa konuşsun.   Bizim işimiz hizmet, gücümüz millet. Allah’ın izniyle biz hizmetimize sabaha kadar konuşsak bitiremeyiz. Bunları yapan AK Parti bugün uygulayıcısı başka bir partidir. Ben ona saygı duyarım. Benim teşekkür edeceğim nokta alt yapıyla ilgili bütün iş bittikten sonradır. Şu anda teşekkür edecek hiçbir şey yok!  Kimseye de teşekkür etmeye de gerek yok!” ifadelerini kullandı.

Konuşmasını sürdüren Çivitcioğlu,“Biz bunu yaptık, biz bunu getirdik’ yok böyle bir şey. O gün yerel yönetimlerde biz iktidardaydık, milletvekilleri olarak bu işi koşturduk getirdik bir noktaya.  Arkadaşlarımıza nasip oldu onlar imzaladı. Mesele bundan sonra onu bitirip Çankırı insanına hizmeti sunmaktır. Siz o hizmeti sunduktan sonra, bizde teşekkür etmesini biliriz. Hiçbir sorun yok!”

Editör: Haber Merkezi