banner198

Germece İstasyonuna lojistik hattı sözü

Irmak-Zonguldak demiryolunun geçtiği Çankırı’da Germece istasyonuna sanayicilerin isteği doğrultusunda lojistik hattı sözü verildi.

Germece İstasyonuna lojistik hattı sözü
banner145

Irmak-Zonguldak demiryolunun geçtiği Çankırı’da Germece tren istasyonuna sanayicilerin isteği doğrultusunda lojistik hattı sözü verildi.

Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu, Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası  (ÇATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hayretin Çelikten ve ÇATSO Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan bir heyet tarafından TCDD 2.Bölge Müdürü Mahmut Yetkin’e ziyaret gerçekleştirildi.

Yapılan ziyarette, Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Çankırı’da üretim yapan firmaların yararına olacağı düşünülen, Germece Tren İstasyonu içerisine firmaların rahatça yükleme ve boşaltma yapabilecekleri tren yolu cebinin yapılması istendi.

TCDD 2. Bölge Müdürü Mahmut Yetkin’in, firmaların kullanımına müsait Germece Tren İstasyonunun içerisine tren yolu cebinin 2020 yılı içerisinde yapılacağı ve faaliyete geçirileceği sözünü verdiği bildirildi.

Çankırı Postası

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2020, 00:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Salih
Salih - 4 yıl Önce

Çankırı'da yeniden yolcu taşımacılığı şart. YHT olmasa bile yenilenmiş raylarla, Karaelmas hattı yeniden canlandırılıp, Zonguldak ve Safranbolu gibi yerlere turist çekmek amacıyla yapılacak bir proje, Çankırı'nın da faydalanmasını sağlar. Turizmde bize büyük avantaj sağlar, insanlar kalkıp Doğu Ekspresiyle Kars'a kadar gitmek yerine birkaç saatliğine Karadeniz'e inecekleri bir projeyi tercih etmez mi? İstanbul'dan gelenler dahi Ankara üzerinden bu seyahati gerçekleştirebilirler. Başka şehirlere akıtılan şişli escort bayan kaynak Çankırı'ya gelince kuruyor nedense!

Fakir
Fakir - 2 yıl Önce

tren migren gelmez 2 yıl oldu tekinin yeri belli değil milletten paralari aldılar hani nerde cankirinin milletvekilleri olacak o.ceplerini doldurma sevdasında ne şehrine nede insanına fayda gelmez bunlardan anlayın artık....

SIRADAKİ HABER