Ercan Havalimanında Kiralık Araç: Tatilinize Konfor Katın

Kıbrıs, her mevsim ziyaretçi çeker. Doğal ve tarihi güzellikleri sayesinde Kıbrıs görülmeye değerdir. Kıbrıs tatiliniz sırasında Ercan Havalimanından şehir içine konforlu şekilde geçebilmek için araç kiralamak ise doğru bir tercihtir.

Kıbrıs'ta Gezinmek için En Rahat Yol: Ercan Havalimanında Kiralık Araç Hizmetleri

Kıbrıs Ercan Havalimanına araç kiralama hizmeti veren birçok ofis bulunur. EuroDrive Rent a Car da bu ofislerden biridir. EuroDrive Rent a Car’da farklı özelliklere sahip birçok araç bulunur. Geniş seçenek yelpazesi sayesinde her ihtiyaca uygun bir araç bulmak mümkündür. Aynı zamanda EuroDrive Rent a Car, sabit fiyat avantajları gibi birçok olanak da sunar.

Ayak Törpüsü Nedir? Ayak Törpüsü Nedir?

Ercan Havalimanı araç kiralama hizmetini EuroDrive Rent a Car’dan alarak güvenilir hizmet avantajından faydalanabilirsiniz. 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri hattı sayesinde herhangi bir problem yaşadığınızda bunu hızlıca çözebilirsiniz.

Kıbrıs Ercan Havalimanı Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Ercan Havalimanı rent a car hizmetlerinden faydalanmak için bir araç kiralama ofisiyle iletişime geçmeniz gerekir. EuroDrive Rent a Car, geniş araç yelpazesi ve güvenilir hizmetiyle öne çıkan ofislerden biridir. Ofisle iletişime geçtikten sonra kiralama yapmak istediğiniz günü ve kiralama süresini bildirmeniz önemlidir. Aynı zamanda hangi araç tipini kiralamak istediğinizi de seçmeniz gerekir. İşlemler tamamlandıktan sonra Kıbrıs’a geldiğiniz gün size en yakın teslim noktasından aracınızı teslim alabilir, Kıbrıs maceranıza başlayabilirsiniz!

Ercan Havalimanında Kiralık Araç Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yeni Ercan Havalimanında kiralık araç seçerken öncelikle araç tipine dikkat etmeniz gerekir. Kaç kişi seyahat edeceğiniz, ne kadar bagaj yükü taşıyacağınız, yakıt tipi ve verimliliği tercihiniz, yapacağınız seçimi etkiler. Aynı zamanda otomatik ya da manuel vites tercihi de araç seçimini etkileyen faktörler arasında yer alır. Bununla birlikte bireysel ya da kurumsal kiralama da seçilecek araç tipini etkileyebilecek faktörler arasındadır.

Araç sigortası, Ercan Havalimanı araç kiralama işleminde dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir. Herhangi bir durumda sizin ve aracın güvende kalabilmesi için Rent a Car firmalarının birçoğu araç kiralama hizmetini çeşitli sigorta paketleriyle birlikte sunar. Araç kiralama işlemi gerçekleştirmeden önce bu sigorta paketlerini de incelemeniz önerilir.

Aracınızı teslim alırken incelemeniz, aracı kullandıktan sonra temiz şekilde teslim etmeniz de oldukça önemlidir. Bu sayede ek ücretlerle karşılaşmazsınız. Ercan Havalimanında araç kiralarken EuroDrive Rent a Car’ı seçin. Bu sayede hiçbir koşulda ek ücret ödemezsiniz. Kaliteli hizmeti uygun fiyata alabilirsiniz.

Kiralık Araçla Yapılacak Aktiviteler ve Gezilecek Yerler

Ercan Havalimanında kiraladığınız aracınızla Kıbrıs’ın tarihi ve doğal güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Akdeniz manzarasını izlemek için Girne Kalesi’ne gidebilirsiniz. Sanat meraklısıysanız Bellapais Manastırı’nın içindeki galeri ve müzeyi ziyaret edebilirsiniz. Tarihe meydan okuyan Salamis Antik Kenti’ne giderek kalıntıları görebilirsiniz. Eğer geleneksel Kıbrıs evlerini merak ediyorsanız, Bostancı köyüne de uğrayabilirsiniz.

Bisiklet sürülebilen ve kuş gözlemciliği yapılabilen Karpaz Milli Parkı da Kıbrıs’ta görebileceğiniz yerlerden biridir. Eğer denize girmek istiyorsanız, Karpaz Yarımadası’nın ucunda yer alan Dipkarpaz’ı tercih edebilirsiniz. Burada deniz oldukça temizdir ve plaj ise sakindir.

Kıbrıs’ta mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri de Mağusa’dır. Şehir içinde eski adıyla St. Nicholas Katedrali olarak bilinen ve şimdi ise Lala Mustafa Paşa Camii olarak adlandırılan eser başta olmak üzere gezilip görülebilecek birçok mimari eser bulunur. Gotik mimari tarzda inşa edilmiş birçok kilise ve kule bulunduran Mağusa’nın surları da eşsiz Akdeniz manzarasını keşfetmek için ziyaret edilebilir. 

Editör: Haber Merkezi