banner198

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı’nın Ramazan Bayramı mesajı

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, Ramazan Bayramı vesilesiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı’nın Ramazan Bayramı mesajı
banner145

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, Ramazan Bayramı vesilesiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Belediye Başkanı Sopacı, mesajında şunları kaydetti:

“Evveli rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş” olan mübarek Ramazan ayını geride bırakarak, sevgimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu, mutluluğumuzu ve kederlerimizi paylaşma, bütün bir toplum olarak kaynaşma günü olan bayrama ulaşmanın huzur ve sevincini yaşıyoruz.

Öncelikle bu önemli ve anlamlı günlerin kentimiz, ilimiz, ülkemiz, İslam âlemi ve insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyor; daha nice bayramlara sağlık, mutluluk ve huzur içinde ulaşmayı Yüce Rabbimizden temenni ediyorum.

Bayramlar, toplumda karşılıklı sevgi ve saygı bağlarını pekiştiren, dargınlıkları unutturup barıştıran, kardeşçe kucaklaştıran, birlik ve beraberliği, bir arada yaşama arzusunu kuvvetlendiren müstesna günlerdir.

İnsanı insan yapan değerlerin ve erdemlerin yoğun olarak yaşandığı günler olan bayramlar, toplumsal hayatımız açısından da çok büyük bir öneme ve değere sahiptir.

Bu duygu ve düşüncelerle Çerkeşimizin, milletimizin ve İslam âleminin Ramazan Bayramını yürekten kutluyor, Cenabı Allah’tan hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum. Ramazan Bayramının tüm insanlık için barışa, sevgiye, kardeşliğe vesile olmasını temenni eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.”

Çankırı Postası

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER