İYİ Parti Çankırı Milletvekili Adayı Mehmet Ali Karamemiş, seçim propaganda döneminin bitmesine saatler kala nezaket dolu bir teşekkür mesajı yayımladı.

Çankırı’da Millet İttifakının tek adayı olan İyi Partili Karamemiş mesajında seçim kampanyası çalışmalarında yer alan partidaşlarına teşekkür etti. Millet İttifakı parti il başkanlarının ayrı ayrı isimleri ile zikreden Karamemiş, siyasi nezaket göstererek rakiplerini de demokrasi şölenine sundukları katkıdan dolayı kutladı.

“Çankırı Vekil Görecek” sloganıyla yola çıkan Karamemiş, seçmeden destek isterken, yeni dönemde yatırımdan, sanayileşmeye, ulaşımdan, sağlığa, turizmden, eğitime, spordan, sosyal yaşama kadar tüm alanlarda adından bahsedilen marka şehir Çankırı için hizmet etmeye talip olduğunu belirtti.

Karamemiş, “Çankırı’nın Tarih Yazması” için, Anadolu’nun parlayan yıldızı Çankırı olması için bize destek veren vermeyen tüm hemşerilerime, dua eden, iyiliklerin çoğalmasında bizlere bir adım atan tüm Çankırı’mıza sonsuz teşekkürler” ifadelerine yer verdi.

Karamemiş,ötekileştirici, kutuplaştırıcı mesaj içerikleri dolu seçim ortamında nezaket dolu, kucaklayıcı mesajı ile takdir topladı. 

Karamemiş’in teşekkür mesajı şöyle:

Öncelikle, seçim çalışmalarında, kampanyamızda istemeyerek de olsa rahatsız ettiğimiz vatandaşlarımızdan helallik istiyor, sabırları için teşekkür ediyorum.

Millet ittifakı teşkilatlarında sabahlara kadar sokaklarda emek veren tüm kardeşlerime, ilk günden buyana hiç yorulmayan ittifak partilerimizin kadın kolları üyelerine, Gençlik kollarındaki yiğit evlatlarımıza, sesimizi duyuran, pankartımızı asan, broşürümüzü dağıtan, sosyal medyada mücadele eden, bize inanan, destek veren tüm kardeşlerime, Seçim Koordinasyon merkezindeki kıymetli ekip arkadaşlarımıza, sonsuz teşekkür ediyorum.

Millet İttifakı bileşenleri il başkanları, Saadet Partisi il başkanı Mustafa Ünver beyefendiye, Deva Partisiil başkanı Sude Haydar Karadeniz hanımefendiye, Cumhuriyet Halk Partisi il başkanı Galip Ağaoğlu beyefendiye, Demokrat Parti il başkanı Şakir Atıcı beyefendiye, İYİ Parti İl başkanı Aydın Akbaş beyefendiye, il teşkilatlarına, merkez ilçe ve ilçelerimizin sayın başkanlarına,  teşkilatlarına, yönetimlerine, kadın kollarına, gençlik kollarına, üyelerine teşekkür ediyorum.

Beraber yol yürümekten onur duyduğum kıymetli aday arkadaşım Oya Yakın hanımefendi başta olmak üzere, aday adayı arkadaşlarıma, kurucu il başkanımız dan bugüne partimizde emek veren, görev alan tüm kademe mensuplarına teşekkür ediyorum.

Bizlerin güvenliği için sabırla takip eden kolluk kuvvetlerimizin değerli çalışanlarına, kampanya sürecinde bizden güler yüzünü esirgemeyen kamu çalışanlarına teşekkür ediyoruz. Bizim yüzümüzden sıkıntıya düşen birileri olduysa helallik diliyoruz.

Haberlerimizin kamuoyuna ulaşmasında emeği olan, yazılı ve görsel basında çalışan emektar basın çalışanlarının tamamına teşekkür ediyoruz.

Demokrasi şölenine katkı sunan, AK Parti, MHP, Yeniden Refah Partisi, Zafer Partisi, Büyük Birlik Partisi adaylarına ve teşkilatlarına teşekkür ediyoruz…

Sevgili Eşim Münevver Hanım başta olmak üzere, evlatlarıma, yakın çalışma ekibimize teşekkür ediyorum…

“Çankırı Vekil Görecek” sloganıyla yola çıktığımız bu kutlu davada bu zamana kadar Çankırı’mıza hizmet veren tüm arkadaşlara teşekkür ederken, yeni dönemde yatırımdan, sanayileşmeye, ulaşımdan, sağlığa, turizmden, eğitime, spordan, sosyal yaşama kadar tüm alanlarda adından bahsedilen marka şehir Çankırı için desteklerinize talibiz.

“Çankırı’nın Tarih Yazması” için, Anadolu’nun parlayan yıldızı Çankırı olması için bize destek veren vermeyen tüm hemşerilerime, dua eden, iyiliklerin çoğalmasında bizlere bir adım atan tüm Çankırı’mıza sonsuz teşekkürler .

Editör: Haber Merkezi