banner198

Rafadan Tayfa 2 Göbeklitepe Çankırı’da vizyonda

TRT Çocuk'un ilgiyle izlenen çizgi filmi Rafadan Tayfa'nın ikinci filmi Göbeklitepe Çankırı’da Sinemax salonlarında vizyona girdi.

Rafadan Tayfa 2  Göbeklitepe Çankırı’da vizyonda
banner145

TRT Çocuk'un ilgiyle izlenen çizgi filmi Rafadan Tayfa'nın ikinci filmi Göbeklitepe Çankırı’da Sinemax salonlarında vizyona girdi.

Çocuk filmi

Rafadan Tayfa 2 - Göbeklitepe, Rafadan Tayfa ekibinin, Göbeklitepe'de atıldıkları gizemlerle dolu maceraları konu ediyor. Dünyanın gözü Göbeklitepe’nin üzerindedir. Burada yapılan kazılar büyük yankı uyandırmıştır. Tam da Göbeklitepe’nin ilgi odağı olduğu dönemde Akın, Şanlıurfalı arkadaşı Veysi’den gizemli bir paket alır. Merak içinde paketi açan Akın, paketin içinde ne olduğuna tam olarak anlam veremediği bakır bir sini bulur. Paketi aldıktan sonra Veysi’nin panik halinde Akın’a ulaşması ve peşinde birilerinin olduğunu söylemesi, Akın’ın kafasını iyice karıştırır. Siniyi gören Rafadan Tayfa ekibi, kısa sürede sininin Göbeklitepe'yle ilgili olduğunu anlar ve onu Göbeklitepe’nin kaşifi Başkan Amca’ya göstermeye karar verir. Ekip, hem siniyi Başkan Amca’ya göstermek hem de Veysi’yi bulmak için Şanlıurfa’ya doğru macera dolu bir yolculuğa çıkar.

Rafadan Tayfa 2  Göbeklitepe Filmi Yunus AVM Sinemax salonlarında 7 seans halinde izleyebilirsiniz.

27 Aralık Haftası

Seans Saatleri: 11.30 – 12.30 – 13.30 – 14.30 – 16.30 – 18.30 – 20.30

Çankırı Postası

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2019, 21:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
aziz
aziz - 2 yıl Önce

cokguzel

SIRADAKİ HABER