banner198

30 Mart sabahı rozetleri çıkardık!

Meclis Üyeleri ile birlikte Esentepe Mahallesine giden Belediye Başkanı İrfan Dinç şimdi çalışma zamanı diyerek vatandaşlara seslendi.

30 Mart sabahı rozetleri çıkardık!
banner145

Seçim sonrası teşekkür ziyaretlerine devam eden Belediye Başkanı İrfan Dinç, Esentepe Mahallesine giderek vatandaşlara teşekkür etti.

 

29 Mart seçim sonuçlarına göre Esentepe seçmeni Belediye Başkanı İrfan Dinç'e beklediği oyu vermemişti! Seçim öncesi Esentepe'ye yapılan hizmetlerin karşılığı olarak beklediği oyu bölgeden alamayan İrfan Dinç, seçim sonuçlarını geride bırakarak bölgeye meclis üyeleri ile birlikte çıkartma yaptı!

 

Belediye Meclis üyeleri ile birlikte Esentepe Mahallesine giden Belediye Başkanı İrfan Dinç’i mahalle meydanında muhtar Muammer Gökçe ve kalabalık bir vatandaş topluluğu karşıladı.

 

Esentepe Mahallesinde bulunan Çankırı Merkez Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı binası önünde toplanan kalabalığa hitab eden Belediye Başkanı İrfan Dinç şunları söyledi:

”Yerel seçimlerde bize oy verenden de vermeyenden de Allah razı olsun. Mahalle Muhtarı seçilen Muammer Beyi seçimi kazanmasından dolayı kutluyorum ve başarılar diliyorum. Göreve başladığımız andan itibaren rozetimizi bir kenara koyduk. Artık çalışmak ve vatandaşımıza hizmet etme zamanıdır. Muhtarımızla, sizlerle el ele vererek sorunları bir bir çözeceğiz. Benim sizlerden isteğim, yalan yanlış söylentilere itibar etmeyiniz. En ufak bir derdinizde sıkıntınızda belediyemizin kapıları sonuna kadar açıktır.”

 

Daha sonra topluca köy odasına geçildi. Köy odasında Esentepe Mahallesi ile ilgili yapılan sıcak ve samimi sohbet esnasında ikram edilen çayların içilmesinden sonra ziyaret sona erdi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER