banner198

Çankırı Vakfı 25. yılını kutladı

Çankırı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakfı 25. yılını Dolmabahçe sarayında kutladı.

Çankırı Vakfı 25. yılını kutladı
banner145

Çankırı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakfı 25. yılını Dolmabahçe sarayında kutladı.

İstanbul'da hizmet veren Çankırı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakfı, kuruluşunun 25. senesini Dolmabahçe Sarayı'nda 25. yıl yemeği ile kutladı. Sarayda, davetlilere Osmanlı Mutfağı'ndan yemekler ikram edildi.

Yirmi beş yıl önce çıkılan bu yolculuğun iyi bir sonuç getirdiğini söyleyen Çankırı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakfı Başkanı Eşref Harmandar, bu güne kadar iki bine yakın öğrenciye burs verdiklerini ve vakıf olarak eğitimi çok önemsediklerini belirtti.

Harmandar, "1986 yılında kurulan derneğimizin 25'inci yılını kutluyoruz. Derneğimiz şimdiye kadar birçok sosyal projeye imza attı. Son yıllarda da öğrencilerimize burs vererek destek olmaya çalışıyoruz. Yirmi beşinci yılımızda Dolmabahçe sarayında Sayın Mehmet Ali Şahin beyin himayesinde bu geceyi gerçekleştirmiş olmak bizi mutlu etti. Geceden elde edilecek geliri yine öğrencilerimize ve vakfımızın yeni yerinin tefrişatına harcayacağız” dedi.

Programa eski Vali ve Bakan Nevzat Ayaz, Çankırı Milletvekili İdris Şahin, İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt ve çok sayıda seçkin davetli katıldı.

Kutlama, Emel Sayın'ın verdiği konserle son buldu.


 

 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner304