banner198

Halkımızın tercihine saygı duyacağız...

Çankırı Milletvekili Dr. Nurettn Akman yaptığı yazılı açıklamada yapılan seçimlerin hayırlar getirmesini temenni etti.

Halkımızın tercihine saygı duyacağız...
banner145

Çankırı AK Parti Milletvekili Dr. Nurettin Akman 29 Mart Pazar günü yapılan yerel seçimlerle ilgili olarak yazılı bir açıklama yaptı. Dr. Akman’ın açıklaması şöyle:

 

“29 Mart 2009 Pazar günü Çankırı’mızın tamamında huzur içerisinde geçen yerel seçim sonuçlarının beldelerimize, ilçelerimize ve ilimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.

 

Hangi partiden seçilirse seçilsin, tüm Belediye Başkanlarımızı, Belediye Meclis Üyelerimizi ve İl Genel Meclis Üyelerimizi tebrik ediyor, önümüzdeki dönemde memleketimize yapacakları hizmetlerde başarılar diliyorum. Her zaman yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyorum. Ayrıca; bu yarışta büyük özveri ile gayret eden ancak seçilemeyen adaylarımıza da teşekkür ediyor, sağlık ve mutluluklar diliyorum.

 

Seçimlerin büyük bir olgunluk içerisinde geçmesinde emeği olan idarecilerimize, güvenlik mensuplarımıza ve seçimlerde görev alan tüm arkadaşlarımıza, siyasi parti teşkilat mensuplarına şükranlarımı sunuyorum.

 

Seçimlerden çıkan sonuç; demokrasinin güzelliğidir. Halkımızın tercihine daima saygı duyacağız. Varsa eksikliklerimizi tamamlayarak, halkımızla kucaklaşarak yolumuza devam edeceğiz. Seçilen arkadaşlarımızın tamamında aynı inanç içerisinde olacağını düşünüyor, tüm halkımıza sevgi ve saygılar sunuyorum.”

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER