banner198

Kurşunlunun sorunlarını biz çözeriz...

AK Parti Kurşunlu Belediye Başkan adayı Kadir Şahin son günlerde gelişen olaylarla ilgili olarak yazılı bir basın açıklaması yaptı.

Kurşunlunun sorunlarını biz çözeriz...
banner145

AK Parti Kurşunlu Belediye Başkanı Kadir Şahin yazılı bir basın açıklaması yaptı. Şahin'in açıklaması şöyle:

"Değerli Kurşunlulu ve Kurşunlu'da yaşayan hemşerilerim,

Bizim e-posta ile sizlere projelerimi ve vaatlerimi bildirdikten sonra Sayın Doğu da sizlere e-posta atmaya başlamış ve içeriğinde şahsımıza ait hakaretvari cümleler kurmuştur. İnsanlar belki birbirini sevmek zorunda olmayabilir lakin SAYGI duymak zorundadırlar. gönderdiği e-postanın bir bölümünde harfine bile dokunmadan aynen şöyle diyor;

"BÜYÜK BEYİNLER BÜYÜK DÜŞÜNÜR. Küçük beyinler ise ancak büyük beyinlerin gerçekleştirdiği projeler ve yatırımları gelecekte yapacakmış gibi propoganda aracı olarak kullanır." 

O halde bizde soruyoruz bu büyük beyinler neler yapmış?

  • Kimsenin şebekeden su içemediğini bilmiyor mu, şebekeden pas, çamur akıyor görmüyor mu, böyle bir sorun yokmuş gibi davranarak kimi kandırıyorsun, yüksek arsenik oranlarını düşük göstermeye çalıştığını kimse bilmiyor mu sanıyorsun? Bu mudur büyük beyinlerin, büyük düşünceleri?
  • Büyük insanlar, büyük düşünürler diyorsun o zaman önünde aşılmaz bir dağ gibi duran SU sorununu nasıl çözeceksin bir projen var mı? Dağıttığın broşüründe SU SORUNU ile ilgili bir çözüm veya proje göremedim, yoksa böyle bir sorun yok mu? Bu mu büyük düşünce?
  • Broşüründe şadırvana sıcak su yazmışsın biz onu Sivricek'e kuralı yıllar oldu, ayrıca yazmaya ne hacet bugün kurulabilir o dediğin sıcak su, neyi bekliyorsun? İşte büyük beyin, işte büyük düşünce!!!
  • Altyapısı 1946'dan kalma, hala bazı mahallerde kanalizasyon yok, sene 2009(!), bu mu kastettiğin büyük düşünce?
  • Altyapısı olmayan ilçemize bir makyaj yaparak parke döşettirdin, bu mu büyük düşünce, büyük fikir, büyük beyin??? Hastane yolundan hiç geçmiyorsun galiba tarla yolu olmuş, madem altyapıya 3,5 trilyon ayırdın niye parke döşettirdin, bu konuda da dikkatinizi çekerim projesi daha yok, ihaleye çıkartılan işin projesi !!! Kendisi değil, işte büyük düşünce kelime oyunları !?
  • Projelerimize küçük beyinlerin ürettikleri demişsin, memnun oluruz biz en azından proje üretiyoruz, senin dağıttığın broşüründe şahsına ait İlçemiz için bir proje göremedik, her zaman hakaret ettiğin AKP hükümetinin yaptıklarını kendi projelerin gibi göstermekle halkımızı kandırabileceği nimi sanıyorsun? Bu mu büyük düşünce?
  • MHP'lilikden dem vuran Sayın Doğu, peki AKP'den aday olmak için uğraştın mı uğraşmadın mı, bunu da halkımıza bir söyleyiver sana zahmet, bu mudur büyük düşünce?
  • Maden Zenginleştirme fabrikasını biz açıyoruz diye konuşuyorsun, bu proje Sayın Ahmet Şükrü Kanat zamanında başladığını neden söylemiyorsun? Sahibi çok yakın arkadaşım dediğin kişiyle bile açılışta tanıştın!
  • Çerkeş'e kurulan AYTAÇ önce buraya mı gelmişti yoksa Çerkeş'e mi bu konuda da halkımıza bir açıklama yap lütfen !!!
  • Çok yakın çevresine "Bana bir yıl daha başkanlık lazım"diyen Sayın Doğu, ne demek istiyor acaba ??? !!!

Esasen bu örnekleri sayfalar dolusu yapmak mümkün ama biz karalama yapmaktan ziyade yapacaklarımızı ön plana çıkartmak istiyoruz çünkü; Her şey KURŞUNLU için.

Biz göreve talibiz, sorunları çözeceğimize inandık, Kurşunlu'nun ufkunu açacağımıza inançlıyız, Belediyecilik bizim işimiz. Bizimle değişimi görün. Vereceğiniz her oy, geleceğimize yaptığınız yatırımdır.

Tüm seçmenlere saygılar sunar, seçimlerin ilçemiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ederim.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER