banner198

Makine Ve Ekipman Alımlarının Tebliği Yayınlandı

Makine Ve Ekipman Alımlarının Desteklenmesi Programı Tebliği Resmi Gazetede yayınlandı.

Makine Ve Ekipman Alımlarının Tebliği Yayınlandı
banner145

Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı, tarafından uygulanmakta olan, Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı Çerçevesinde, Makine Ve Ekipman Alımlarının Desteklenmesi Programı Tebliği Resmi Gazetede yayınlandı.  

 

2012 Makine ve Ekipman Tebliği ve 05.07.2012 Tarihli Uygulama Rehberi Tarım Reformu Genel Müdürlüğü internet sitesinden indirilebilir.

 

Müracaatlar 01.08.2012 tarihine kadar İl ve İlçe Müdürlüklerine yapılacak.  Gerçek ve Tüzel kişiler ayrıntılı bilgi için İl ve İlçe Müdürlüklerine başvurabilirler.

 

Program aşağıda isimleri bulunan makinaları kapsamaktadır.

 

Anıza doğrudan ekim makinesi, Arıcılık makine ve ekipmanı, Balya Makines, Balıkçı gemilerinde soğuk depo, Biçerbağlar, Canlı balık nakil tankı, Çeltik fide dikim makinesi, El traktörü, File sisteminin kurulması, Gübre dağıtma makinesi, Güneş kolektörü, Mibzer, Pamuk toplama makinesi, Pancar söküm makinesi, Patates söküm makinesi, Pülverizatör, Sap parçalama makinesi, Sap Toplamalı Saman Makinesi, Silaj makinesi, Sıra arası çapa makinesi, Su ürünlerinde buzlama makinesi, Su ürünleri için kuluçka dolabı, Süt sağım ünitesi ve soğutma tankı, Tambur filtre, Taş toplama makinesi, Yem hazırlama makinesi, Zeytin hasat makinesi
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner304