banner198

MHPli Başkan Vergiliden Çankırılı Vekillere Övgü!

Karabük’ün MHP’li belediye başkanı Rafet Vergili’den Çankırı AK Parti Milletvekillerine övgü.

MHPli Başkan Vergiliden Çankırılı Vekillere Övgü!
banner145

Karabük’ün MHP’li belediye başkanı Rafet Vergili’den Çankırı AK Parti Milletvekillerine övgü.

 

MHP’li Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük’ün AK Parti’li Milletvekillerinden memnun olmadıklarını açıkladı.

 

Belediye Başkanı Rafet Vergili Karabük Milletvekillerinden memnun olmadıklarını belirterek Çankırı’ya yapılan yatırımları örnek gösterdi ve adeta AK Partili Çankırı milletvekillerini övdü.


Başkan Vergili, gündeme dair değerlendirmelerde bulunmak üzere düzenlediği basın toplantısında konuştu. Vergili açıklamasında,"Karabüklü olarak vekillerin hiçbirisinden memnun değiliz. Bunu partili olarak değil Karabüklü olarak konuşuyorum. Eğer vekillerden memnun olsa idik, Karabük'ün de bir Çankırı olması gerekiyordu. Çankırı'ya 1 milyar doların üstünde yatırım söz konusu. Çankırı'da birçok yatırım var. Fakat Karabük'te böyle bir yatırım söz konusu değil. Ben Karabük halkının milletvekillerinden memnun olduğunu sanmıyorum" dedi.

 


Basın toplantısının devamında Karabük'ün diğer sorunlarına değinen Vergili, "Şurada seçimlere 8 ay kaldı, vatandaşlar bunlara en güzel cevabı sandıkta verecektir."dedi.

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
İlhan Tekin
İlhan Tekin - 3 yıl Önce

Sayın Vergili Çankırı 17 yıldır meclise akp den vekil gönderiyor istihdam olarak bir lastik fabrikası var kendilerine tşk ederim peki Çankırı da kepenk kapatan kaç esnaf konkardato ilan eden kaç iş adamı iflas eden kaç mutait var biliyormusun senin Kurşunlu dan gitmene sebep olan iktidar hangi iktidar çekimlerine sahip çık

SIRADAKİ HABER