Türkiye Odalar Borsalar Birliği İlk Öğretim Okulu 6/C sınıfı beden Eğitimi Öğretmeni Ümit Mutlu ATATAŞ ve Yüzme Antrenörü Sedat DORU nezaretinde Beden Eğitimi dersini Yüzme havuzunda işledi.
Editör: Haber Merkezi
Türkiye Odalar Borsalar Birliği İlk Öğretim Okulu 6/C sınıfı beden Eğitimi Öğretmeni Ümit Mutlu ATATAŞ ve Yüzme Antrenörü Sedat DORU nezaretinde Beden Eğitimi dersini Yüzme havuzunda işledi.