Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Çankırı Şubesi iş birliği ile gerçekleştirilen Muhabir Mektebi etkinliği belge takdim töreni düzenlendi. Etkinliğe katılan öğrenciler belgelerini aldı.
Editör: Bahadır Çimen
Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Çankırı Şubesi iş birliği ile gerçekleştirilen Muhabir Mektebi etkinliği belge takdim töreni düzenlendi. Etkinliğe katılan öğrenciler belgelerini aldı.