Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk’ün 2019 yılından itibaren gerçekleştirdiği çalışma ve projeler, ‘Birlikte Nice Hizmetlere’ başlığı altında basılı kitapçık haline getirildi.

Ana hatlarıyla 10 bölüm ve bu bölümlere bağlı 91 başlıktan oluşan 110 sayfalıkkitapçıkta Ilgaz Belediyesince 2019 yılı Nisan ayından itibaren gerçekleştirilen ve halihazırda gerçekleştirilmesine devam edilen çalışmalar hakkında bilgi verildi.

Konuyla ilgili bilgi veren Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk, “Ilgaz’ımız için tüm imkanları zorlayarak çalışmaya devam ediyoruz. Biz Ilgaz’ın hizmetkârıyız. Amacımız Ilgaz’ımızı gelişmiş ilçeler kategorisinde vizyonu ve misyonu kuvvetli, kabuğunu kırmış saygın bir ilçe haline getirmektir. Ilgaz’ımız için gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştirmeye devam ettiğimizçalışmalarımızın önemli hatlarından bahsettiğimiz bir kitapçık hazırladık. Bu çalışmamızı değerli halkımızın takdirine sunuyorum.” ifadelerine yer verdi.

Belediyenin temel alanlarda gerçekleştirdiği çalışmalarının yanında vizyon projelerinden de bahsedilen ve Ilgaz halkına dağıtılacak olan kitapçık, Ilgaz Belediyesi’ne ait www.ilgaz.bel.tr resmi internet sitesinde Kurumsal sekmesindeki “Birlikte Nice Hizmetlere” başlığı altında elektronik ortamda da görüntülenebilir.

Kitapçığı görüntülemek için ayrıca aşağıdaki linke de tıklayabilirsiniz.

LİNK:https://drive.google.com/file/d/1D5SwtKjn6eN1JXdj9JnqLv_akZW-9WX8/view

Editör: Haber Merkezi