Pelin Yılık’tan Çivitcioğlu’na traktör paylaşımlı manidar gönderme

Çankırı’da genel seçimlere 14 gün kala milletvekilleri arasındaki yarış kızışıyor. Cumhur İttifakının iki paydaşı arasında ise milletvekilliği yarışında büyük rekabet yaşanıyor.

Seçim ziyaretleri kapsamında Küçük Sanayi Sitesi esnafına gezen MHP Adayları Dr. Pelin Yılık ve İsmail Aslaner, traktör imalı bir görsel paylaşımında bulundu.

Bir traktör bayisinin önünde fotoğraf çektiren Pelin Yılık, İsmail Aslaner, MHP İL Başkanı Ahmet Kurt ve Merkez İlçe Başkanı Mahmut Doğar’ın da yer aldığı karede “Traktör desem siz anlarsınız” mesajı yer aldı. Fotoğraf karesinde yer alan isimlerin siyah beyaz hale getirilerek paylaşıldı. Pelin Yılık’ın paylaşımlarında özel mesaj içeren tek kare fotoğrafın yer aldığı da dikkatlerden kaçmadı.     

Yılık paylaşımında zorlanmadan traktöre ulaşmaları hakkında beler olması gerektiği hakkında mesaj yazdı. 

Çiftçimizin traktör alımında ki prosedürlerini öğrendim. Zorlanmadan traktöre ulaşmaları hakkında neler olması gerektiğini bizzat yerinde dinledim. 

MHP tabanından gelen sosyal medya paylaşımlarda ise Çankırı’ya hastanenin yapılmadığı 10 yıldır tek yapılan sadece ise çay simit hesabı  ve traktör ticareti olduğu dile getiriliyor.

Çankırı'nın,da bu hastanenin biraz ufağı kadar bir hastanesi olabilirdi malesef 10 yıldır sadece yapılan tek şey çay simit ve traktör pazarlığı.

Editör: Haber Merkezi