Çankırı Akıncılar Derneği , Şehit Rahman Nizami ve Tüm şehitlerimiz için Ahmet Yesevi Camiinde sabah namazında buluştu ve ümmetin birlik beraberliği ve şehitlerimiz için dua etti..Namazdan sonra çorba ikram edildi.
Editör: Haber Merkezi
Çankırı Akıncılar Derneği , Şehit Rahman Nizami ve Tüm şehitlerimiz için Ahmet Yesevi Camiinde sabah namazında buluştu ve ümmetin birlik beraberliği ve şehitlerimiz için dua etti..Namazdan sonra çorba ikram edildi.