banner198

Atalay' yine AKP'yi bombaladı!

CHP Çankırı milletvekili adayı Murat Berat Atalay, AKP ve MHP milletvekili adaylarının 'Çankırı'yı bilmediğini' savunarak, “AKP ve MHP’nin 1. sıra adaylarına sarı kart gösteriyorum.

Atalay' yine AKP'yi bombaladı!
banner145

 CHP Çankırı milletvekili adayı Murat Berat Atalay, AKP ve MHP milletvekili adaylarının 'Çankırı'yı bilmediğini' savunarak, “AKP ve MHP’nin 1. sıra adaylarına sarı kart gösteriyorum.

 

CHP'li Atalay, AKP ve MHP'nin 1. Sıra Adaylarına Sarı Kart Gösterdi

 

CHP Çankırı milletvekili adayı Murat Berat Atalay, AKP ve MHP milletvekili adaylarının 'Çankırı'yı bilmediğini' savunarak, “AKP ve MHP’nin 1. sıra adaylarına sarı kart gösteriyorum. Halkımız ise kırmızı kart gösterecektir. Çamurdan da olsa Çankırı çocuğu olsun. Biz bu toprakların çocuklarıyız. Ankara’ya yakın olmayı avantaja çevireceğiz.” dedi.

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çankırı İl Başkanı Fikret Tatlıcı, milletvekili adayları Murat Berat Atalay ve İlhan Tekin ile birlikte basın toplantısı düzenledi.

 

Keşke Vali'yi aday gösterselerdi!

Milletvekili adayı Murat Berat Atalay, toplantıda yaptığı açıklamada, cumhuriyet ve demokrasinin yaşamasını istediklerini, parti olarak halkın kendisini, temsil etmeyi arzuladıklarını söyledi. “Çankırı Valisi AKP ve MHP’nin 1. sıra adaylarından daha çok Çankırı'yı biliyor. Keşke Vali'yi aday gösterselerdi.” diyen Atalay, “AKP ve MHP’nin 1. sıra adaylarına sarı kart gösteriyorum. Halkımız ise kırmızı kart gösterecektir. Çamurdan da olsa Çankırı çocuğu olsun. Biz bu toprakların çocuklarıyız. Ankara’ya yakın olmayı avantaja çevireceğiz.” dedi.

 

Belediye Başkanı gibi davran!

Atalay, 'Belediye Başkanı İrfan Dinç’in Çankırı’ya hizmeti bırakarak, AK Parti İl Başkanı gibi seçim çalışmalarının başına geçtiğini' iddia ettiği konuşmasında, “Belediye Başkanı Çankırı’ya hizmet için değil, 2. sıra adayının seçilmesi için ter akıtıyor. İl Başkanı gibi değil, Belediye Başkanı gibi davransın.” ifadelerini kullandı.

 

Çerkeş’te vatandaşa kalkan eller sandıkta kırılacak!

“Çankırı, patlamış ampulü kırıp yere atsın.” diyerek sözlerine devam eden Atalay, kayınbiraderi Filiz'e yüklenerek “Bunlar siyaseti menfaat olarak görüyorlar. Desteklerin yüzde kaçını kendisine almış, kaç şirket kurmuş önce Çankırı halkına bunu açıklamalı ve sonra tekrar vatandaştan destek istemelidir. Siyasi Çankırı için değil tamamen kendi menfaatine dayalı yürütüyor. 4 yılda mal varlığını ne kadar artırmış kamuoyuna açıklasın ki millet bunu bilsin”  Çerkeş’te vatandaşa kalkan eller sandıkta kırılacak. 8 Haziran’da Çankırı ve Türkiye’deki hırsızlık brandasını kaldıracağız. Mal varlıkları ne kadar artmış bunun hesabını versinler. Çankırı'nın geleceğini kurtarmaya talibiz. İnsanlar aç yatıyor, yazıktır, günahtır. Önce insan olsunlar. Herkes siyasetçi olabilir, esas olan adamlıktır.”

 

2. sıra milletvekili adayı İlhan Tekin ise yaptığı açıklamada, 'AK Parti ve MHP’nin 1. sıra adaylarının ithal olduğunu' öne sürerek, “47 yıldır köyüne gitmeyen, köyünü bilmeyen aday var. Köyünü bilmiyorsan ne işin var? 2. sıra adaylar çalışacak, 1. sıra adaylar gidecek. Biz 2 yerli adayız. Çankırı’nın her şeyini bilen biriyim. Ne varsa yerli de var.” dedi.

Çankırı Postası

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2015, 05:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
Eldivanli Ali
Eldivanli Ali - 9 yıl Önce

halkin teveccuhu seninle karaoglan. insallah onlarin saltanatini senin gibiler yikacak.
rabbim yardimcin olsun.
eldivandan ali

salih saglam
salih saglam - 9 yıl Önce

halk seni biliyor mu siyahoglan, kendini dari ambarina dusmus mu saniyorsun. hadi halk seni bildi sen cankiriyi biliyor musun? hadi sen cankiriyi bildin sen bakan seviyesinde adam biliyor musun? is biliyor musun? hayir hic birisi yok sende.

SIRADAKİ HABER

banner304