Bayramören Belediye Başkan adayı Ahmet Özen.

 

AK Partiden Çankırı ilçe belediye başkan adayları sondan üçüncüsü Bayramören adayı ile belirlendi.

 

Günboyu sizlere aktardığımız Çankırı ilçelerinin AK Parti Belediye Başkan Adayları serimizin bu bölümünde, haber merkezimizin elde ettiği bilgilere göre AK Parti Bayramören ilçesinde Ahmet Özen’i belediye başkan adayı olarak açıklayacağı bilgisine ulaştık.

 

Çankırı Postası olarak AK Parti Bayramören Belediye Başkan adayı Ahmet Özen'e çalışmalarında başarılar dileriz.

 

 

Ahmet Özen kimdir?

1965 Yılında Bayramören’de doğdu. İlk öğrenimini Bayramören Nevzat Ayaz İlköğretim Okulunda tamamlarken, 2004 yılında ise Çankırı Açık Öğretim Lisesinden mezun oldu.

 

1985-1987 yıllarında askerlik görevini yerine getirdikten sonra 1987 yılında T.C.Ziraat Bankası Bayramören Şubesinde çeşitli unvanlarda 15 yıl çalıştı. 2002 yılında ise Çankırı Bayındırlık ve İskan Müdürlüğünde 4 yıl görev yaptı ve kendi isteği üzerine Bayramören  PTT Şubesine Şube sorumlusu olarak göreve atandı. Son olarak bu görevinden istifa ederek AK Partiden Bayramören belediye başkan aday adayı oldu. Ahmet Özen evli ve 2 çocuk babası. 1965 Yılında Bayramören’de doğdu. İlk öğretimimi Bayramören Nevzat Ayaz İlköğretim Okulunda bitirdi. 2004 yılında ise Çankırı Açık Öğretim Lisesini tamamladı.

Editör: Haber Merkezi