Yeniden Refah Partisi seçime 1 gün kala ziyaretlerine hız verdi!

Yeniden Refah Partisi Çankırı Milletvekili Adayı Muhammed Fatih Müjdeci seçime 1 gün kala ziyaretlerine hız verdi.

M. Fatih Müjdeci'nin ilk durağı Çankırı Belediyesi oldu. Çankırı Belediyesi personellerini ziyaret eden Müjdeci, parti projelerinden bahsederek burada çalışanların desteklerini istedi. Cumhur İttifakı'nın önemini de anlatan Müjdeci, “Çankırı Belediyesi personellerini ziyaret ederek Cumhur İttifakı’nın önemini anlattık. Milletvekilliğinde oylarına talip olduk.” açıklamasında bulundu.

Genç Milletvekili Adayı M. Fatih Müjdeci‘nin bir sonraki durağı ise Din Görevlileri Derneği oldu. Din görevlileri ile bir araya gelen Müjdeci, parti çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verdi. Konu ile alakalı olarak “Din Görevlileri Derneği’ni ziyaret ederek hocalarımızın hayır dualarına ve oylarına talip olduk.” açıklamasında bulunan Müjdeci, daha sonra Yunus AVM’ye gelerek burada bulunan vatandaşları ve çalışanları ziyaret etti.

“Cumhurbaskanlığında Recep Tayyip Erdoğan'ı, Milletvekilliğinde Yeniden Refah'ı destekleyeceğiz!”

M. Fatih Müjdeci’nin Yunus AVM’deki ziyaretleri sırasında vatandaşlar Genç Başkana yoğun ilgi gösterirken, Yeniden Refah Partisi’ne üye olmak isteyen vatandaşların, yerinde üye formu dondurmaları dikkat çekti. Vatandaşlardan gelen olumlu tepkiler çığ gibi büyürken bir vatandaşın, “Projeleriniz çok büyük, çok güzel prejeler. Ben ve ailem, Cumhurbaskanlığında Recep Tayyip Erdoğan'ı, Milletvekilliğinde Yeniden Refah'ı destekleyeceğiz!” sözleri seçimin özeti niteliğindeydi. Genç Başkan M. Fatih Müjdeci ise vatandaşa teşekkür ederek cevaben, “Destekleriniz bizim için çok kıymetli. Allah sizlerden razı olsun. Çankırı için güzel olan ne varsa gerçekleştirmek için tüm gayretimizle çalışacağız. Meclisimiz, sizler için var ve vekiller sizin vekiliniz. Bu seçimde Çankırı kazanacak! Ayrıca hepinizin bilmesini isterim ki temsil yetkisini aldığımızda size asla sırtımızı da dönmeyeceğiz. Milletvekili İrtibat Bürosu kuracağız. Sabah 8, Akşam 5 açık olacak bu büroya gelen vatandaşlar derdini bizzat anlatarak çözüm arayabilecekler. Sorun hakkında en geç ertesi gün vatandaşlar aranarak konu hakkında bilgi verilecek, işinizin, derdinizin takipçisi olunacak. Vatandaşlarımız seçtiği vekile istediği zaman ulaşabilecek.” ifadelerini kullandı.

Müjdeci, gerçekleştirdiği AVM ziyaretleri sonrasında ise “Seçime son 1 gün de kalmış olsa Çankırı’yı adımlamaya devam ediyoruz. Bugün Yunus AVM’de kıymetli vatandaşlarımız ve çalışanlarımızı ziyaret ederek oy talebimizi yineledik. Her şey daha güzel olsun diye takatimizin son damlasına kadar çalışmaya devam edeceğiz.” açıklamalarında bulundu.

Editör: Haber Merkezi