1074 Çankırıspor’un yeni teknik direktörü belli oluyor.

BAL Ligi ekiplerinden 1074 Çankırıspor'da Fahri Aytaç’ın ayrılığı sonrası yeni teknik direktör arayışlarında sona gelindi.

Geçtiğimiz hafta Fahri Aytaç ile yollarını ayıran ve teknik direktör arayışlarını sürdüren Çankırıspor'da listenin ilk sırasında yer alan isimle anlaşmaya varıldığı iddia ediliyor.

Çankırı Postası Haber Merkezimiz tarafından kulislerden sızan bilgiye göre; 1074 Çankırıspor yönetiminin en son Kırıkkale Büyük Anadolu Sporu çalıştıran Harun Aydoslu ile prensipte anlaşmaya vardığı öğrenildi. 1074 Çankırspor yönetiminin basın mensuplarını gönderdiği davette yeni teknik direktörünü yarın saat 12.00’da kamuoyuna duyuracağını açıklaması da bu ihtimali güçlendiren bir gelişme olarak dikkat çekiyor.

MKE Kırıkkalespor’da 2001 yılında Gençler Ligi Teknik Sorumlusu olarak teknik direktörlük kariyerine başlayan Harun Aydoslu, MKE Kırıkkalespor’u profesyonel lige taşıyarak 2013 yılına kadar takımın başında kaldı. Yozgatspor’la 2004 yılında Bal Liginde antrenörlük hayatına devam eden Aydolus, sırasıyla BAL ligi takımları Uşakspor, Osmaniye Spor, Manavgat Belediyespor ve son olarak Kırıkkale Büyük Anadolu Spor antrenörlüklerinde bulundu. 30 Mayıs 2019 tarihinde sözleşmesi sona eren Aydoslu 2019-2020 sezonunda bugüne kadar hiçbir takımla anlaşmaya varmadı.  

Editör: Haber Merkezi