1074 Çankırıspor’un yeni hoca Harun Aydoslu, Görelespor karşılaşması ve devre arası hazırlıklarını değerlendirdi.

Bölgesel Amatör Ligi 4. Grupta ilk yarının son karşılaşmasında Görelespor deplasmanında 2-2’lik beraberlikle evine dönen 1074 Çankırıspor’un hocası Harun Aydoslu Çankırı Postasına açıklamada bulundu.

Görelespor karşılaşmasına mutlak galibiyet parolası ile çıktıklarını aktaran Aydoslu, “Görele maçında iki defa geriye düşmemize rağmen 2-2’lik sonuçla sahadan ayrılıyoruz. Oyunun son 10- 15 dakikalık sürecinde yakaladığımız çok net fırsatları değerlendiremedik. Farklı da kazanabilirdik ama olmadı üzgünüz.” ifadelerine yer verdi.

Eksiklikleri üç maçta çok net gördüklerini belirten Aydoslu, “Devre arasında yapacağımız takviyelerle, ikinci devreye daha iyi, daha güven veren ve futbol oynayan bir takım hazırlayacağız. Bugünden sonra futbolcularımıza ayın 22’sine kadar izin vereceğiz. 22 -30 Aralık tarihlerinde Çankırı’da ikinci devre birinci etap çalışmalarımız olacak. 2 -10 Ocak tarihleri arasında kamp için bize uygun bir yerde hazırlık maçları ile ikinci etap çalışmalarını tamamlayacağız. 19 Ocak 2020 tarihinde başlayacak olan ikinci devrenin ilk maçına en iyi şekilde hem zihinsel hem de fiziksel olarak hazırlanacağız. “dedi.

Editör: Haber Merkezi