Başkan Esen, “Hep Birlikte Nice Bayramlara”

Çankırı Belediye Başkanı İsmail hakkı Esen, Ramazan Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayınladı. Mesajında birlik ve beraberlik duygusu yapan Başkan Esen, mesajını şu ifadeler ile sürdürdü.

“Ramazan ayının sonuna gelerek hep birlikte bir bayrama daha ulaşmanın sevincini yaşamaktayız.Ramazan ayı boyunca PTT yanı otopark alanına kurduğumuz iftar çadırımızda her gün yüzlerce vatandaşımızı ağırladık.Gösterdikleri bu yoğun ilgiden dolayı halkımıza ve hayırsever vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. İhtiyaç duyan ailelerimize sıcak yemek hizmetimizi bu yıl da koordineli bir şekilde gerçekleştirdik. Sosyal Tesis’imiz birçok iftar sofrasına ev sahipliği yaptı. Ramazan ayında Cuma ve Cumartesi günleri Karatekin Parkı’nda farklı günlerde de merkeze uzak bölgelerde kurduğumuz Ramazan Sokağı, özellikle çocuklarımıza eğlenceli saatler yaşattı. Pandemi sürecinin de etkisi ile birlikte özlemini fazlaca hissettiğimiz geleneksel etkinliklerimizi bu Ramazan ayında bir bir gerçekleştirdik. Allah, önümüzdeki sene daha da güzel etkinlikler ile hep birlikte güzel bir Ramazan ayına daha ulaştırmayı nasip etsin.

Bu duygu ve düşünceler ile hemşehrilerim başta olmak üzere tüm Türk ve İslam âleminin Ramazan Bayramı'nı kutluyor, hep birlikte sağlık ve mutluluk içinde nice bayramlara ulaşmayı temenni ediyorum.”

Editör: Haber Merkezi