Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, ”Kırkevlerde vatandaşlarımıza söz verdiğimiz konutlar için artık proje ve ihale aşamasına geldik”” dedi.

Çankırı Postası Genel Yayın Yönetmeni Ercan Şeker ve Radyo Neşe İmtiyaz Sahibi Turan Harmancı’nın her hafta Cuma günleri gündemi değerlendirdikleri “Gündem Özel” programının bu haftaki konuğu Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen oldu.

Kırkevler Mahallesine müjdesi olduğunu ifade eden Esen,” Kırkevlerde vatandaşlarımıza söz verdiğimiz konutlar için artık proje ve ihale aşamasına geldik” ifadesini kullandı.

Çankırı protokolü yol denetimlerine katıldı Çankırı protokolü yol denetimlerine katıldı

Esen açıklamasında konuyla ilgili şunları kaydetti:

Kırkevler Mahallesinde göreve geldiğimizde oradaki vatandaşlarımıza söz verdiğimiz konutlar için artık proje ve ihale aşamasına geldik. Buradan orada ki vatandaşlarımıza bu müjdeyi ilk kez vermek isterim. Elimizde projeler var. Ama yapılacak projeleri vatandaşlarımızla oturup konuşacağız ve ortak bir noktada buluşacağız. Bunun dışında 3. 4. Etap çalışmaları için Tosya caddesi üzerindeki hak sahipleri ile görüşüp değer tespitlerini yaptık. Burada da çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen'in konuk olduğu Gündem Özel Programının Tamamını alttaki ekrandan izleyebilirsiniz.

Editör: Haber Merkezi