Çankırı'da aile içinde çıkan silahlı kavgada üç kişi öldü.

Çankırı'da aile içinde çıkan tartışma, silahlı kavgaya dönüştü. Kardeşi Nurettin Öztürk ve akrabası Orhan Şahin'i tabancayla vurarak öldüren Şahin Öztürk, olayın ardından kalp krizi geçirirek yaşamını yitirdi. 

Çankırı merkeze bağlı İnaçköy yakınlarındaki TOKİ Konutları'nda oturan Şahin Öztürk, bugün saat 17.00 sıralarında, evlerinde kardeşi Nurettin Öztürk ve Orhan Şahin ile henüz belirlenemeyen bir nedenle tartışmaya başladı. Tartışma büyüyüp kavgaya dönüşünce sinirlenen tabancasına sarılan Şahin Öztürk, kardeşi Nurettin Öztürk ve akrabası Orhan Şahin'i kurşun yağmuruna tutarak öldürdü. İhbar üzerine eve gelen polis Şahin Öztürk'ü de yerde hareketsiz yatarken buldu. Şahin Öztürk, ambulansla hastaneye götürülürken yolda yaşamını yitirdi. Şahin Öztürk'ün kalp krizi sonucu yaşamını yitirdiği belirlendi. 
 
Birbirine akraba Şahin ve Öztürk ailelerinin bir süre önce Çorum'un Bayat İlçesi'nden Çankırı'ya gelip, davulculuk yaparak geçimlerini sağladıkları öğrenildi. Cumhuriyet Savcılığı, olayla ilgili soruşturma başlattı.
 
DHA
Editör: Haber Merkezi