Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nde Yurt Hizmetleri Şube Müdürü olarak görev yapan Hüseyin A.(50) hemzemin geçitte bir iple asılı halde bulundu.

İddialara göre bir süredir bunalımda olduğu öne sürülen Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nde Yurt Hizmetleri Şube Müdürü olarak görev yapan Hüseyin A. (50) Alpsarı Göleti yolunda demiryolu hemzemin geçidine asılı halde bulundu. Saat 16.00 sıralarında hemzemin geçitti bir erkeğin asılı halde olduğunu gören vatandaşlar 112 Acil servisini aradı.

Olayın duyulması üzerine hemzemin geçidinin bulunduğu alana güvenlik gücü ve 112 acil ambulans sağlık çalışanları sevk edildi. Sağlık görevlilerince yapılan kontrolde asılı halde hareketsiz bulunan Hüseyin A’nın yaşamını yitirdiği tespit edildi. 34 CNM 274 plakalı özel araçla olay yerine gittiği anlaşılan Hüseyin A’nın cesedi, otopsi yapılmak üzere Çankırı Devlet Hastanesi Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

Üç çocuk babası olan Hüseyin A’nın cenazesinin 01 Temmuz 2022 Cuma günü (yarın) Ankara Karşıyaka mezarlığında toprağa verileceği öğrenildi.

Editör: Haber Merkezi