Havza’da düzenlenen Geleneksel Karadeniz Kırkpınarı Yağlı Pehlivan Güreşleri'nde Çankırılı genç sporcular adını ilk üçe yazdırdı.

A Milli Futbol Takımı, Gürcistan maçının hazırlıklarını sürdürdü A Milli Futbol Takımı, Gürcistan maçının hazırlıklarını sürdürdü

Atatürk ve silah arkadaşlarının Havza'ya gelişinin yıl dönümü kutlamaları kapsamında Samsun Havza’da düzenlenen Geleneksel Karadeniz Kırkpınarı Yağlı Pehlivan Güreşleri'nde, Çankırı Belediye Spor Kulübü güreşçilerinden Kadir Güleşen, Başaltı Boyda üçüncü, Fatih Özgen ise Deste Küçük Boyda birinci oldu.

Başkan Esen, kulüp bünyesinde farklı dallarda yürütülen spor faaliyetlerinin Çankırı’da yaşayan tüm çocuk ve gençlere örnek teşkil ettiğini söyleyerek “Çankırı’da sanat, spor ve kültürel alanda başarılı bir şekilde yürüttüğümüz çalışmalarımızda çocuklarımızı bu alanlara daha da yakınlaştırdığımızı ve sevdirdiğimizi görüyorum. Uluslararası Çankırı Tuz Festivalimizde de tuz üzerinde devam ettiğimiz spor faaliyetlerimize olan katılım ve ilgi, Çankırı Belediyesi olarak bu alanlardaki başarılarımızın meyvesidir.” dedi.

Editör: Haber Merkezi