Ligin ilk devresindeki son 7 maçta İnegölspor'a 3-2, Konya Anadoluselçukluspor'a 2-1, Hatayspor'a 2-1, Yeni Malatyaspor'a 1-0 yenilen, Dardanelspor ile 1-1, Tarsus İdmanyurdu ile 1-1 berabere kalan mavi beyazlı ekip, ilk yarının son haftasındaKartalspor'a 2-0 mağlup olarak ilk yarıyı grubunda 13 puanla 18. sırada tamamlamıştı.
Düşme hattında uzaklaşmak isteyen Çankırıspor, ligin ikinci devresinin ilk maçında sahasında Giresunspor karşısında lisanslı oyuncu yetersizliği nedeniyle çıkamayarak, 3-0 hükmen, dün de deplasmanda Sarıyer'e 2-0 mağlup oldu.Ligin ikinci devresinde neredeyse takımın kadrosunun tamamına yakını değişenÇankırı ekibi, grubunda 13 puanla son sırada yer alıyor.
Editör: Haber Merkezi