Çerkeş’te kırmızı et sektöründe bölgenin güçlü firması Tahiroğluları çiftliği, 1000’e yakın büyükbaş hayvan kesimiyle bu yıl canlı hayvan satışında da bir ilke imza attı.

Hasan Paşadan Miting Gibi Açılış Hasan Paşadan Miting Gibi Açılış

Çerkeş Kızılcahamam bölgesinin en büyük ve sağlıklı kesimhanelerinden birine sahip olan ve Çerkeş’in Karga köyü Kısaç yol ayrımında hizmet veren Tahiroğluları çiftliği, her yıl olduğu gibi bu kurban bayramında bütün kurbanlıklarını bitirdi. Büyükbaş hayvan satışlarını Kurban Bayramı’nın yaklaşık 1 ay öncesinde bitiren Tahiroğluları çiftliği, Kurban Bayramı süresince binin üzerinde büyükbaş hayvan kesimi gerçekleştirdi.

Et fiyatlarına gelen zamlar nedeniyle bu yıl geçen yıla oranla fiyatların iki buçuk kat daha yüksek olduğu Tahiroğluları çiftliği, yine kaliteli hizmeti uyguna almak isteyen vatandaşlar tarafından tercih edildi.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Tahiroğluları çiftliğin ’de çalışan 70 yakın deneyimli personel, özel kıyafetleriyle kesim, yüzme ve parçalama işlemlerini özenle yaptı. Vatandaşlar her yıl olduğu gibi kurbanlıklarının kesim işlemlerini güvenli hem dönerini yedi çayını ayranını içti hem izleme olanağı buldu. Kurbanlıkları hazırlanan vatandaşlar sağlıklı kolilere doldurulmuş hisselerini alarak çiftlikten ayrıldı.

Editör: Haber Merkezi