Çerkeş’te Belediye Kültür Merkezinde Ankara Devlet Tiyatrosu tarafından 'Vatan Yahut Namık Kemal' tiyatro oyunu izleyiciyle buluştu.

Vatan şairi Namık Kemal'in vatan sevgisi ve hürriyet aşkının anlatıldığı, Ergün Sav'ın yazdığı, Faruk Günuğur'un yönettiği tek perdelik oyunu Çerkeşli tiyatro severler ilgiyle izledi. Akşam saatlerinde başlayan Tiyatro etkinliğine yaklaşık bin kişi katıldı.

Necmettin Türkoğlu: Saçak’ta Bilişim Vadisi ve Proje Destek Ofisi kuracağız Necmettin Türkoğlu: Saçak’ta Bilişim Vadisi ve Proje Destek Ofisi kuracağız

Başkan Sopacı konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Belediyemiz Kültür Merkezinde Devlet Tiyatroları tarafından sahnelenen "Vatan Yahut Namık Kemal" adlı tiyatro etkinliğini beğeniyle izledik. Bu tür tiyatro, sinema ve gösteri etkinliklerimizi daha da artırarak etkinliklerimizi sürdürmeye ve insana yatırım yapmaya devam edeceğiz. Bugün Ankara Devlet Tiyatrosu misafirimiz. Çerkeş’te ilk kez Devlet Tiyatrosu oyununun sahnelemesinden ötürü mutluyuz. Tiyatro etkinliğimizde bizleri yalnız bırakmayan tüm sanatsever hemşerilerimize teşekkürlerimi sunuyorum.

Editör: Haber Merkezi