banner198

Çankırı Belediyesi'nde sosyal denge sözleşmesi imzalandı!

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Belediyede 657’ye tabi olarak çalışan memurların Sosyal Denge Sözleşmesi’ni imzaladı.

Çankırı Belediyesi'nde sosyal denge sözleşmesi imzalandı!
banner145

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Belediyede 657’ye tabi olarak çalışan memurların Sosyal Denge Sözleşmesi’ni imzaladı. Son sözleşme ile memurların sosyal denge ödeneği 1100 TL’ye yükseltildi.

Başkanlık makamında gerçekleşen imza töreninde Türk Yerel Hizmet-Sen Çankırı Şube Başkanı Erol Selci ile bir araya gelen Esen, çalışanlarının ekonomik koşullarına katkı sağlamak ve koşullarını iyileştirmek için iyi niyetle hareket ettiklerini söyledi. Ekonomik koşulların zorluğunun farkında olduklarını belirten Esen, çalışanlarının emeklerini korumak için imkânları ölçüsünde gayret ettiklerini ifade etti. Türk Yerel Hizmet-Sen Çankırı Şube Başkanı Selci ise sözleşmeden faydalanan tüm çalışanlara hayırlı olması temennisinde bulundu.

Sözleşme; 1 Ocak 2022 ile 31 Aralık 2022 tarihleri arasında yürürlükte olacak. Kurban ve Ramazan Bayramlarında ise memurlara, verilen tutarın iki katı kadar ödeme yapılacak.

Çankırı Postası

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2022, 14:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER