ÖZEL HABER: Çankırı’nın Ilgaz ilçesinde bugün meydana gelen feci trafik kazasında yaşamını yitiren Ali Günbal (69) ile ilgili detaylı bilgiler ortaya çıktı.

Çankırı Postası Haber Merkezimizin edindiği bilgilere göre; Ilgaz Kıyısın köyü nüfusuna kayıtlı olan altmış dokuz yaşındaki Ali Günbal, emekli bir vatandaşımız olarak yaz aylarını Kıyısın köyünde, kış aylarını ise Ankara’da ki ikametinde geçiriyordu.

Kıyısın köyünde güzel bir sabaha uyanan Ali Gündal emekli maaşını çekmek için 06 BCP 023 plakalı binek otomobili ile Ilgaz ilçesine doğru yola çıktı.  M.Ş. idaresindeki 06 JPT 82 plakalı TIR’ın taşıdığı köprü viyadük kolonlarında bir kısmı, Ali Günbal’ın otomobilin üzerine devrildi. Yaşanan talihsiz kazada beton blok düşen otomobil hurda haline gelirken Ali Günbal’da tanınmaz hale geldi.

Çerkeş’te 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü çeşitli etkinliklerle kutlandı Çerkeş’te 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü çeşitli etkinliklerle kutlandı

Evli ve 3 çocuk babası olan Ali Günbal’ın cesedi, olay yerine gelen Cumhuriyet Savcısının incelmesinin ardından Adli Tıp Kurumuna sevk edildi. Çankırı Adli Tıp Müdürlüğü personelinin bayram izninde olması nedeni ile Günbal’ın cansız bedeni Ankara Adli Tıp Kurumuna gönderildi.  

Merhum Günbal’ın Adli Tıp Kurumunda yapılacak işlemlerin ardından 22 Haziran 2024 günü Cumartesi günü Kıyısın köyünde sabah saatlerinde toprağa verilmesi bekleniyor.

Editör: Haber Merkezi