banner198

Kaybolan gece bekçisi, Kızılırmak nehrinde aranıyor!

Kızılırmak ilçesinde kaybolan ve halen kendisinden haber alınamayan gece bekçisi, Kızılırmak nehrinde dalgıçlar tarafından aranıyor.

Kaybolan gece bekçisi, Kızılırmak  nehrinde aranıyor!
banner145

Kızılırmak ilçesinde kaybolan ve halen kendisinden haber alınamayan gece bekçisi, Kızılırmak nehrinde dalgıçlar tarafından aranıyor.

HİDAŞ A.Ş. tarafından yürütülmekte olan, inşaat aşamasındaki Tımarlı Hidroelektrik Santrali Projesi köprü ve kanal yapım çalışmaları sırasında, gece bekçisi olarak çalışan Tokat nüfusuna kayıtlı Mustafa Kaya’dan, 16 Mart 2019 Cumartesi Günü sabaha karşı saat 05.00 itibariyle haber alınamıyor.

İki gündür kayıp olan Mustafa Kaya’nın su taşkını sonucunda boğulmuş olma ihtimaline karşın Çankırı Valiliği koordinasyonunda Kızılırmak nehrinde 3 kişilik dalgıç ekibi tarafından kayıp vatandaşın arama ve kurtarma çalışmalarına başlandı.

Kurtarma çalışmalarında; Kızılırmak Kaymakamlığı, Çankırı İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD), Çankırı DSİ 52. Şube Müdürlüğü, Çankırı Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi (UMKE) ve Ankara İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri yer alıyor.

Çankırı Postası

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2019, 13:34
banner208
YORUM EKLE
YORUMLAR
Misafir
Misafir - 2 gün Önce

Firma adamin uzerine topragi yigacak sonra kepcelerle bulacak. Bir mezar tasi koysunlar oraya o ne yaptigini bilmeyen santiye sefi o kadar topragi yigdiktan sonra en iyisi bir mezar tasi diksinler oraya

Sadık Türk
Sadık Türk - 1 hafta Önce

Amatör dalgıçlarla nereye kadar gideceksiniz bakalım kendilerini suyun altında bulamayan adamlar arama yapıyor helal size

SIRADAKİ HABER

banner209

banner206