Adana Haberleri

adana haberleri ve güncel adana gelişmeleri, adana ile ilgili tüm video, adana fotoğrafları ve adana haberleri Çankırı Postası - Çankırı Haberleri, Son Dakika Çankırı Haber ve Güncel Haberler sitemizde


TÜRKİYE

Adana’da İçişleri Bakanlığı’nın ismini kullanarak sahte kimlik ve basın tanıtım kartı düzenleyen şüphelilerin tutuklandı.

TÜRKİYE

Adana’da bir tamirci, eski model ve kliması olmayan araçlara ev tipi klima takmaya başladı.

TÜRKİYE

Adana’da Seyhan polisinin bir mobilya atölyesine yaptığı baskında 26 ruhsatsız tabanca ele geçirildi.

TÜRKİYE

Adana’ya tatile gelen bir kişi kardeşine kötü davrandığını öne sürerek tartıştığı eniştesini tabanca ile vurarak öldürdü.

TÜRKİYE

Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Otoyolu’nda 4 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 3 kişi hayatını kaybederken 1 kişi de ağır yaralandı.

ASAYİŞ

Adana’da mühür bozma suçundan aranan şahsın evine yapılan baskında makineli tüfek, otomatik tüfek ve tabanca çıktı.

TÜRKİYE

Adana’da damdan atlayan kurbanlık keçi elektrik tellerine takılı kaldı.

TÜRKİYE

Adana’nın Feke ilçesinde ormanlık alanda çıkan yangın 7 helikopter, 2 uçak ve 20 arazözle müdahale edilerek kontrol altına alındı.

ASAYİŞ

Adana’da çıkan orman yangınına ekipler müdahale ediyor.

TÜRKİYE

Adana’da jandarma ekipleri tarihi eser kaçakçılığı yönelik yaptığı operasyonda 1 kişiyi yakalarken 46 adet tarihi eser ele geçirdi.

TÜRKİYE

Sıcakların 40 derecenin üzerinde seyrettiği Adana’nın Kozan ilçesinde eski araç sahipleri aşırı sıcaklara dayanamayarak araçlarına ev tipi klima taktırdı.

TÜRKİYE

Adana'da 17 yaşındaki çocuk, 3 bin 500 TL alacağını istediği için öldürülüp, cesedi zeytin bahçesine atıldı. Olaya karışan 3 kişi...