Filistin Haberleri

Filistin haberleri ve güncel Filistin gelişmeleri, Filistin ile ilgili tüm video, Filistin fotoğrafları ve Filistin haberleri Çankırı Postası - Çankırı Haberleri, Son Dakika Çankırı Haber ve Güncel Haberler sitemizde


DÜNYA

İsrail, Filistin’i tanıma kararı alan Ermenistan büyükelçisinin "sert bir kınama" için Dışişleri Bakanlığına çağrıldığını açıkladı.

DÜNYA

Almanya’nın başkenti Berlin’de düzenlenen Filistin ile dayanışma yürüyüşünde polis göstericilere sert müdahalede bulundu.

DÜNYA

İsrail Savaş Kabinesi Üyesi Benny Gantz, istifa ettiğini açıklayarak, partisinin koalisyon hükümetinden çekildiğini belirtti.

DÜNYA

ABD’nin New York kentinde yaklaşık 60 bin kişi “Beşinci Cadde’de İsrail Günü Yürüyüşüne” katıldı. İsrail karşıtı Yahudiler ise karşıt gösteri...

EĞİTİM

Çankırı Karatekin Üniversitesi öğrencileri mezuniyet töreninde çarpıcı dövizlerle Katil İsrail’in Filistinlilere yönelik hain saldırı ve soykırımını kınadı.

DÜNYA

İsrail’in Refah’ta bulunan El Mevasi çadır kampına düzenlediği saldırıda 21 kişi hayatını kaybetti, 10’u ağır 64 kişi de yaralandı.

GÜNDEM

Ilgaz Dernekler Birliği katil İsrail’in zulmü altında yaşam mücadelesi veren Filistin halkına yardım eli uzattı.

DÜNYA

Türkiye’de ulusal ve yerel basında görevli 500 gazetecinin imzasıyla 'Filistin' bildirisi yayınladı!.

SİYASET

Saadet Partisi Çankırı İl Başkanı Ünver, Filistinlilerin kendi topraklarını kurtarmak amacıyla yürüttükleri haklı mücadelesine destek açıklamasında bulundu.