Kayseri Haberleri

kayseri haberleri ve güncel kayseri gelişmeleri, kayseri ile ilgili tüm video, kayseri fotoğrafları ve kayseri haberleri Çankırı Postası - Çankırı Haberleri, Son Dakika Çankırı Haber ve Güncel Haberler sitemizde


BÖLGE

Kayseri’de polis ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda, ‘yağma’ suçundan kesinleşmiş 12 yıl hapis cezası bulunan şahıs, gardıropta saklanırken yakalandı.

TÜRKİYE

Kayseri tarihini 6 bin yıl önceye dayandıran Kültepe Kaniş-Karum Ören Yeri’nde bulunan tabletler, özellikle dönemin ticari hayatı hakkında bilgiler veriyor.

BÖLGE

Eskişehir’de bir profesör, en lezzetli sucuğu tespit etmek için 2 bin 500 öğrenciye Sivas, Kayseri ve Afyonkarahisar sucuklarını tattırdı, Sivas...

BÖLGE

Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde 1,5 yaşındaki bebek, yaşadığı evde ölü bulundu.

BÖLGE

Develi ilçesine bağlı Zile Mahallesi’nde unutulmaya yüz tutan değerlerden olan kerpiç ustalığı yeniden canlandırılmaya başlanarak, ilk ev için kerpiç dökümüne...

BÖLGE

Kayseri'de dünyada eşine az rastlanır, 13 milyon TL’yi aşkın maliyetli kayadan oyma Kültepe Müzesi’nin yapım aşamasında sona gelindiği ifade edildi.

TÜRKİYE

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri İl Başkanlığı tarafından Kayseri’de yaşanan olaylarla ilgili yapılan açıklamada vatandaşlara sağduyu çağrısı yapıldı.

ASAYİŞ

Kayseri’de 5 yaşındaki kız çocuğunu taciz ettiği iddia edilen yabancı uyruklu şahıs, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

BÖLGE

Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde bir düğünde istek parça yüzünden çıkan kavgada, rastgele kalabalığa pompalı tüfekle ateş açılması sonucu saçmaların isabet ettiği...

BÖLGE

Kayseri’nin Kocasinan ilçesinde aile üyelerinin bir araya geldiği kahvaltı sofrasında başından tabancayla vurulan bir kişi ağır yaralandı.

TÜRKİYE

Kayseri’de kocasını göğsünden bıçaklayarak öldüren kadının yargılanmasına devam edildi.

ASAYİŞ

Kayseri Melikgazi ilçesinde silahla vurularak ağır yaralanan şahıs, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.