Türkiye Haberleri

Türkiye haberleri ve güncel Türkiye gelişmeleri, Türkiye ile ilgili tüm video, Türkiye fotoğrafları ve Türkiye haberleri Çankırı Postası - Çankırı Haberleri, Son Dakika Çankırı Haber ve Güncel Haberler sitemizde


DÜNYA

İran Cumhurbaşkanı Mesut Pezeşkiyan, görev süresi boyunca dış politikada önceliklerinin komşu ülkeler ile ilişkilerini geliştirmek olacağını belirtti.

SAĞLIK

Dyt. Merve Sena Nazlı, Türkiye’de 700 bin Çölyak’lı birey olduğu tahmin edilirken, her 100 kişiden 1’inin Çölyak’lı olduğunu dikkat çekti.

TÜRKİYE

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye, NATO’nun misyonlarına ve harekatlarına en fazla katkı sağlayan ilk 5 müttefikten biridir.

TÜRKİYE

gazeteciliği bırakıp hayvancılığa başlayan Asel Ceyhan, ilçede "Hastalıktan Ari İşletmeler İçin Sağlık Sertifikası" alan ilk kadın üretici oldu.

TÜRKİYE

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Vincenzo Montella, ay-yıldızlıların başında bugüne kadar 7’si resmi, 5’i özel olmak üzere 12 maça...

DÜNYA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Astana’da Zor Yaşam Koşullarındaki Çocuklara Destek Merkezi’ni ziyaret etti.

DÜNYA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kazakistan’da düzenlenen Şanghay İşbirliği Örgütü (ŞİÖ) 24’üncü Devlet Başkanları Zirvesi’nin gerçekleştirileceği Bağımsızlık Sarayı’na geldi.

SPOR

A Milli Futbol Takımı, 2000 ve 2008 yıllarından sonra tarihinde 3. kez Avrupa Futbol Şampiyonası’nda çeyrek finale kaldı.

SPOR

A Milli Futbol Takımı, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası çeyrek finalinde 6 Temmuz Cumartesi günü Berlin’de Hollanda ile karşılaşacak.

SPOR

A Milli Futbol Takımı, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) son 16 turunda Avusturya’yı 2-1 mağlup ederek çeyrek finale yükseldi.

BÖLGE

108 yaşındaki Kadir Hizmetli, Türkiye tarihindeki önemli dönüm noktalarından olan ezanın Arapça yerine Türkçe olarak okutulmasının zorunlu hale getirildiği zamanları...

ÇEVRE

Türkiye genelinde olduğu gibi Çankırı’nın Kızılırmak ilçesinde de yılanlar sıcakla birlikte yuvalarından çıktı.