Türkiye Haberleri

Türkiye haberleri ve güncel Türkiye gelişmeleri, Türkiye ile ilgili tüm video, Türkiye fotoğrafları ve Türkiye haberleri Çankırı Postası - Çankırı Haberleri, Son Dakika Çankırı Haber ve Güncel Haberler sitemizde


BÖLGE

Özbekistan’dan eğitim için Türkiye’ye gelerek Karabük Üniversitesini tercih eden Sirojiddin Fatkhiddinov, Safranbolu Turizm Fakültesi’ni birincilikle bitirdi.

EKONOMİ

Adapazarı İslam Ticaret Bankası adıyla kurulan ve daha sonra adı Türk Ticaret Bankası olarak değiştirilen bankaya ait bina, 111 yıl...

TÜRKİYE

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Kentsel Dönüşüm Başkanlığı, Türkiye genelindeki 51 ilde, 865 muhtelif arsayı satışa çıkarıyor.

SPOR

A Milli Futbol Takımı, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda (EURO 2024) F Grubu ikinci karşılaşmasında Dortmund’da Portekiz ile karşı karşıya gelecek.

TÜRKİYE

Türkiye’nin Gürcistan’ı 3-1 yendiği karşılaşmayı Mersin’de vatandaşlar dev ekrandan izledi.

SPOR

A Milli Futbol Takımı’nın Gürcistan ile oynadığı karşılaştığı gol atan genç futbolcu Arda Güler, maçın oyuncusu seçildi.

SPOR

A Milli Futbol Takımı, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası F Grubu’nda 18 Haziran Salı günü Gürcistan ile oynayacağı müsabakanın hazırlıklarına akşam...

DÜNYA

Türkiye-Japonya arasındaki diplomatik ilişkilerin 100. yılı dolayısıyla Japonya’ya gelen TCG Kınalıada Korveti, Tokyo’da halkın ziyaretine açıldı.

DÜNYA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, G7 Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi’ne katılmak üzere İtalya’ya geldi.

EKONOMİ

Genel Güvenlik Yönetmeliği’ne (GSR) Türkiye’de 7 Temmuz’da yürürlüğe gireceğini hatırlatan uzmanlar önemli uyarılarda bulundular.

TÜRKİYE

Kurban Bayramı’na ve okulların yaz tatiline girmesine sayılı günler kala İstanbul Havalimanı’nda rekor uçuş ve rekor yolcu bekleniyor.

EKONOMİ

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, “Enflasyonda kalıcı düşüş haziranda başlayacak.