Vefat Haberleri

vefat haberleri ve güncel vefat gelişmeleri, vefat ile ilgili tüm video, vefat fotoğrafları ve vefat haberleri Çankırı Postası - Çankırı Haberleri, Son Dakika Çankırı Haber ve Güncel Haberler sitemizde


ASAYİŞ

Çankırı’nın Kurşunlu ilçesi Menekşe apartmanında eşi ve 3 çocuğuyla birlikte yaşayan K.K. (45) kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

ASAYİŞ

Çankırı’nın Eldivan ilçesi Hisarcıkayı köyü muhtarı Satılmış Karakaş (63), geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.

TÜRKİYE

İsmailağa Camii imamı Salih Topçu, Hasan Kılıç Hocaefendi'nin vefatının ardından İsmailağa Cemaati'nin manevi liderinin kim olduğunu açıkladı.

SPOR

İsmailağa Cemaati, tarikatın lideri Hasan Kılıç'ın hayatını kaybettiğini duyurdu.

VEFAT

Ilgaz Aktaş köyünde ikamet eden Kıbrıs gazisi Mustafa Bidiş (70) önceki gün geçirdiği ani rahatsızlık sonucu vefat etti.

GÜNDEM

Çankırı’da feci kazada yaşamını yitirenlerin kimlikleri belli oldu. Aile üyelerinin oy kullanmak için memleketleri Ordu’ya gitmek için yola çıktığı öğrenildi.

GÜNDEM

Çankırı’da bir binanın 5. katından düşen 64 yaşındaki kadın hayatını kaybetti.

VEFAT

Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası ve UMAT Türk AŞ eski Başkanlarından Hüsnü Ünal yetmiş dokuz yaşında vefat etti.

VEFAT

Çankırı Dernekler Konfederasyonu Genel Başkanı, armatör Mustafa Can Kaptan’ın dün hayata gözlerin yuman babası Nuri Can son yolculuğuna uğurlandı.

VEFAT

Çankırı Dernekler Konfederasyonu Genel Başkanı, armatör Mustafa Can Kaptan’ın babası Nuri Can vefat etti.

GÜNDEM

Çankırı’nın Çerkeş ilçesi Yumaklı köyünde sobadan sızan karbon monoksit gazından zehirlenen Selma Alıcı (55) hayatını kaybetti.

VEFAT

Büyük Birlik Partisi’nin merhum lideri Muhsin Yazıcıoğlu’nun yol arkadaşı emekli memur Ethem Şen (81) vefat etti.