DEVA Partisi Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Av. İdris Şahin, 30 Ağustos Zafer Bayramının 99.  yıldönümünde kutlama mesajı yayımladı.

Vatanın birliği ve Milletin bağımsızlığı uğruna verilen mücadelenin kazanıldığı bu anlamlı zafere dikkat çeken Şahin, “Türkiye Cumhuriyeti'nin bağımsızlığını sağlayan bu kutlu günde, Mustafa Kemal Atatürk ve ordumuzun elde ettiği zaferi bir kez daha gururla kutluyoruz.” dedi.

Şahin mesajında şunları kaydetti:

Türkiye Cumhuriyeti'nin bağımsızlığını sağlayan bu kutlu günde, Mustafa Kemal Atatürk ve ordumuzun elde ettiği zaferi bir kez daha gururla kutluyoruz.

Tarihi şanlı zaferlerle dolu olan büyük milletimiz, Vatanımızın birliği ve Milletimizin bağımsızlığı uğruna verilen mücadelenin kazanıldığı bu anlamlı zaferin yıl dönümünde; aziz milletimizi, istiklalimizi, cumhuriyetimizi ve demokrasimizi tehdit eden bütün unsurları bertaraf etmek için Deva Partisi ile yola çıktığımızın bir kez daha altını çizmek isteriz.

Büyük Taarruz’un 99. Yılında, Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatanı ve milletiyle birlikte sonsuza kadar hür ve bağımsız yaşayacaktır.

30 Ağustos demokrasimizi, bağımsızlığımızı ve istiklalimizi tehdit eden unsurlar karşısında, milletimizin azmini, gücünü ve birliğini bizlere hatırlatan en önemli kutlu günlerden biridir.

Milletimizin içinde bulunduğu olumsuz siyasi ve ekonomik şartlar karşısında birlik beraberlikten doğan gücünü kaybetmeyeceğine inancımız tamdır. Bu inançla ülkemizin dört bir yanında huzur ve refah ortamını yeniden sağlamak için mücadele etmekteyiz.

Bize bu zaferi armağan eden, Türk milletinin istiklal ve istikbali için mücadele eden Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet, saygı ve minnetle anıyoruz.

Editör: Haber Merkezi