Dekoriza Yönetim Kurulu Başkanı, Yapraklı Dernekler Federasyonu Başkan Adayı İsa Yaman, Gündem Özel canlı yayınına konuk oluyor!

Çankırı Postası Genel Yayın Yönetmeni Ercan Şeker ve Radyo Neşe Genel Yayın Yönetmeni Turan Harmancı’nın hazırlayıp sunduğu Gündem Özel Programı’nda bu hafta, Çankırı’yı Ankara’da başarıyla temsil eden iş insanı İsa Yaman konuk oluyor. Geçtiğimiz ay Yapraklı Dernekler Federasyonu Başkan Adaylığını açıklayan İsa Yaman, iş hayatında başarıyı nasıl yakaladığını, doğduğu topraklara olan vefa duygusu ile Yapraklı Dernekler Federasyonuna neden aday olduğunu ve projelerini anlatıyor. Programa, Star TV ekranlarında ‘Vahe İle Evdeki Mutluluk’ programını sunan Vahe Kılıçarslan telekonferans yöntemi ile katılarak Yapraklı ilçesi ve İsa Yaman hakkındaki düşüncelerini izleyici ile paylaşacak.

30 Nisan 2021 Cuma günü Saat: 22.00’da gerçekleştirilecek ortak canlı yayın, 99.5 FM bandında yayın yapan Radyo Neşe ve cankiripostasi.com adresleri ile cankiripostasi youtube ve facebook kanalarından canlı izlenebilecek.

Editör: Haber Merkezi