İşletmeler için Mobil Uygulama Nasıl Geliştirilir?

ARGE 24 işletmelere özel mobil uygulama geliştirmeyi profesyonel bir yazılım ekibiyle sağlıyor. Geniş kapsamlı bir mobil uygulama hizmeti almak, firmanıza özel bir optimizasyonla yapılmaktadır. Kullanıcı deneyimi odaklı, memnuniyeti güvenli kullanımla birleştiren çözümler için başvuruları bekliyoruz.

İşletmeye Özel Mobil Uygulama Nedir?

İşletmeleri ihtiyaçları doğrultusunda değerlendirdikten sonra oluşturulan, akıllı cihazlara göre hazırlanan yazılımlar özel mobil uygulamalardır. Mobil uygulamaları sınıflandırmak gerektiğinde işletmelere özel uygulamaları daha farklı bir yerde ele alabilirsiniz. Çünkü direkt ticari uygulamaların olduğu bir paneli merkezi şekilde kullanmaya odaklanma durumu vardır.

Mobil Uygulama Geliştirme Nedir?

Mobil uygulamaları oluşturan yazılımsal parametreleri daha iyi hale getiren çözümlere mobil uygulama geliştirme denir. Geliştirmenin kapsamı oldukça fazladır. Örneğin cihazlara uygun kullanım değerlendirmesine göre yeni eklemelerin olması bu kapsama alınabilir.

Hali hazırda bir mobil uygulaması olan firma, yapılan yeniliklere doğrudan ihtiyaç duyabilir. Periyodik güncelleme ve geliştirmeler haricinde hizmetlerde yenilikler de olabilir. Yeni hizmetleri mobil uygulamaya optimize edebilmeniz adına zorunlu geliştirmeleri yapmaktayız.

İşletmeler için Mobil Uygulama Nasıl Geliştirilir?

İşletmelere özel yazılımları geliştirmek için ARGE 24 ekibimize başvurabilirsiniz. Yazılım dili güncellemeleri, sistem özellikleri testleri ve size özel eklemelerle beraber ideal sonuçlar hedeflemekteyiz. Yenilenmiş mobil uygulamaları özenli bir şekilde inceleyerek teknik ihtiyaçları gideriyoruz.

Mobil yazılımlar standart site yazılımlarının üzerine yapılan kullanım güncellemeleri şeklinde devam eder. Mobil uygulamadan ne tür beklentileriniz olduğunu ekibimizle görüşerek fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Kullanıcıları rahatsız eden uygulama detayları konusunda eklemeler talep etmeniz önerilir.

Telefon işletim sistemine göre yapılan özel geliştirmeler sağlanır. İOS, Android vs. işletim sistemine göre kaynak kullanımı değişebildiğinden farklar da olacaktır. Açık kaynak kodlu güncellemeler yanında ücretli ücretsiz yazılım güncelleme işlemleri gerçekleştirilecektir.

Her iki işletim sisteminde sorunsuz çalışan özel bir firma uygulaması geliştirebilirsiniz. Bu durum maliyetli olabileceği için ARGE 24 yazılım desteği faydalı olacaktır.

E Ticaret Uygulaması Ekleme

E ticaret firmalarına özel mobil uygulama geliştirme sayesinde satış artırıcı yazılım güncellemeleri yapılabilir. Sıfırdan e ticaret uygulaması hazırlanacağında da ARGE 24 ekibimiz süreci yönlendirecektir. Uygulamanızı geliştirmek veya sıfırdan yeni e ticaret uygulamasını firmanıza optimize etmek için doğru adrestesiniz.

Hesap Bilgisi Odaklı Mobil Uygulama Geliştirme

Firmaya özel mobil hesap kullanımı işletmeler açısından ekstra özellikler sunabilir. Muhasebe ve bankacılıkla ilgili firmalarda bu tür paneller ekstra kolaylık demektir. Firma özellikleri ve beklentileri değişebileceği için bu örnekleri çoğaltmak mümkündür.

İhtiyaca Özel Yazılım Altyapısı

Ofis Temizlik Şirketleri ile İş Verimliliğini Arttırabilirsiniz! Ofis Temizlik Şirketleri ile İş Verimliliğini Arttırabilirsiniz!

ARGE 24 ile ihtiyaçlara özel kurumsal yazılım alt yapısını sunuyor ve mobil uygulamaları fark yaratan şekilde hazırlıyoruz.  Tüm bunları yaparken güvenlik konularından ödün vermeden süreci takip etmekteyiz. Doğrulama kontrolleri, SSL, engellemeler vs. konusunda bilgi alabilirsiniz.

Mobil Cihaz Uyumluluk

Yalnızca akıllı telefonlarda değil farklı özellikleri bulunan telefonlarda da kullanabileceğiniz bir mobil yazılım hedefliyoruz. Üretilecek yeni uygulama özellikleri sayesinde kullanıcıların konforlu bir deneyim yaşamasına odaklanmaktayız. 

Mobil Uygulamaları App Markete Yükleme

Geliştirilmiş mobil uygulamalarınızı sıfırdan veya güncellenmiş haliyle mağazalara yükleyebilirsiniz. ARGE 24 ekibi olarak mobil App mağazasına yükleme için gereken alt yapıyı hazırlıyor ve daha yüksek verim almanızı sağlıyoruz.

Özel Yazılım Projeleri Geliştirme

Mobil uygulama öncesi yazılım geliştirme projelerimizden yararlanabilirsiniz. Yazılım geliştirme dilleri sayesinde başarılı bir işletme olma yolunda önemli adımlar atmanızı sağlıyoruz. Çapraz platformlarda kullanım amacıyla yerel mobil uygulamalara yönelik yenilikler sağlamaktayız.

Mobil Uygulama Devamlılığı Neden Önemli?

Yazılım geliştirme uygulamaları esnasında firmanızı mobilde devamlı var edecek kullanım avantajları öne çıkmalıdır. Başka bir deyişle, yazılıma odaklanan geliştirmeler standart şekilde yapılabilir, fakat önemli olan gelecekte de kullanımı sürdürebilmeye odaklanmaktır.

Mobil uygulamanın cihazlara özel optimizasyonu gelecek zamanlarda değişebilir. Sanal gerçeklik gibi alternatif kullanım özellikleri çoğaldığı için geliştirmelerde kalıcılık endişesi de güncellenecektir. Tüm bu geliştirmeler esnasında KVKK veri güvenliği çözümlerini ARGE 24 ile bulabilirsiniz.

Mobil Uygulamada Maliyet Sınırlama Modelleri

Yüksek kalitede maliyet sınırlama modelleri geliştirmek isteyen firmalara özel yazılımlar sunuyoruz. Uygulama içi kullanım avantajlarını sunan yazılımlar, firmanızı reklam verme gibi yönlerden destekleyecektir. Uygulama mağazasında yer alan firmanız yazılımsal olarak kapsamlı çözüm kazanmış olur.

Mobil Uygulama Geliştirme Başvurusu

ARGE 24 ekibimize mobil uygulama hizmeti başvurusu yaparak önemli bir adım atmış olursunuz. İletişime geçmek için sitemizdeki iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

Editör: Haber Merkezi