İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, İYİ Parti’nin yükselişine dikkat çekerek, “Her türlü erken ve baskın seçime hazırız” dedi.

Ankara’da gerçekleştirilen 8 saatlik İYİ Parti İl Başkanları Toplantısı sonrasında, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, il başkanlarına, “Tüm iller hazırlıklı” olsun açıklamasında bulundu. İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş da partisinin Çankırı’daki çalışmalarına ilişkin bilgi verdi. 

“Her Geçen Gün Üye Sayımız Artıyor”

Üye katılımının tüm hızıyla sürdüğünü aktaran Akbaş, “Milletimizin bize karşı olan ilgisi çok büyük. Her ziyaretimizde, vatandaş tarafından güler yüz ve umutla karşılanıyoruz. Özellikle onlarından bize karşı olan umutlu bakışları, çalışmalarımıza daha sıkı sarılmamızı sağlıyor. Yine bu umudun bir neticesi olarak her geçen gün üye sayımız artıyor. Bu durumdan çok memnunuz. Her gün farklı firmalar tarafından yayımlanan ve İYİ Parti’nin artık liderliğe doğru oynadığı anket sonuçları da bu artışın farklı bir göstergesi” dedi.

“Seçime hazırız”

İYİ Parti Çankırı İl Teşkilatı olarak seçime hazır olduklarını da aktaran Akbaş, “2023 seçimlerine 1 sene kaldı. 1 sene siyasi takvimde, bana göre, kısa sayılabilecek bir zaman aralığı. Biz çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdürüyoruz. Yine de belirtmekte fayda var ki her türlü erken ve baskın seçime hazırız. İYİ Parti Çankırı İl Teşkilatı, üyeleri ve yöneticileriyle, ülkesine daha fazla hizmet edeceği günün gelmesini heyecanla bekliyor” ifadelerini kullandı.

Editör: Haber Merkezi