banner198

Taş Mektepliler 10. yıla hazırlanıyor!

Taş Mektepliler’in ve Çankırı Lisesi mezunlarının geleneksel hale getirdikleri Çankırı buluşmasında 10. yıl coşkusu yaşanıyor.

Taş Mektepliler 10. yıla hazırlanıyor!
banner145
Taş Mektepliler’in ve Çankırı Lisesi mezunlarının geleneksel hale getirdikleri Çankırı buluşmasında 10. yıl coşkusu yaşanıyor. 2005 yılından bu yana aralıksız ve coşkulu bir şekilde Çankırı’da bir araya gelen Taş Mektepliler, 10. Yıl hazırlıklarını sürdürüyorlar.

 

Vali Vahdettin Özcan ve Belediye Başkanı İrfan Dinç’i ziyaret ederek hem davet eden hem de destek isteyen Taş Mektepliler, “Sn. Valimize ve Sn. Belediye Başkanımıza yaptığımız ziyaretler çok olumlu geçti. Kendileri imkanları ölçüsünde programlarımıza katılacaklarını ve her türlü desteği de vereceklerini kaydettiler. Bu durum bizleri ziyadesiyle memnun etti” açıklamasında bulundular.

 

10. Yıl Buluşmasını 3 Mayıs 2014 tarihinde yine Çankırı’da gerçekleşirecek olan Taş Mektepliler ve Çankırı Lisesi mezunları gün boyunca yapacakları etkinlikleri şu şekilde açıkladılar :

 

3 MAYIS 2014, CUMARTTESİ

 

14.00              Taş Mektep’te Buluşma

                        Fotoğraf Sergisinin Gezilmesi

 

15.00              Anıt Alanı

                        Çelenk Sunulması

                        Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı

 

15.15              100. Yıl Kültür Merkezi Galeri Salonu’nda Sn. Sevgi Sancak Aytaç’ın                              El Sanatları Sergisi’nin Açılışı.

                        Müzenin Gezilmesi

 

19.30                  Büyük Otel’de 10. Yıl Yemeği

21.00              Havai Fişek Gösterisi 


Çankırı Postası

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2014, 03:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER