banner198

AK Parti Çankırı Belediye Başkan Adayları

Bugün AK Parti Genel Merkezinde yapılan törenle açıklanan Çankırı Merkez ve İlçe Belediye Başkan adaylarının listesi.

AK Parti Çankırı Belediye Başkan Adayları
banner145

Çankırı ili AK Parti Belediye Başkan Adayları:

Çankırı Merkez: İrfan Dinç
Şabanözü: Ali Çapcı
Orta: Halil Akpunar
Eldivan: Hüseyin Kantaş
Yapraklı: Şahin Bişkin
Kızılırmak: Bayar Soysal
Korgun: Halil Öz
Ilgaz: Cevdet Çetin
Kurşunlu: Kadir Şahin
Atkaracalar: Ali İhsan Okursoy
Bayramören: Ahmet Semerci
Çerkeş: Ahmet Hendek

AK Parti Genel Merkezi tarafından bugün açıklanan Çankırı Merkez ve İlçe belediye başkan adayları listesi aynı zamanda haber servisimizin dolayısıyla www.cankiripostasi.com'un habercilikte bulunduğu noktanın durumunu da gösteriyor...

AK Partinin 29 Mart 2009'da yapılacak olan yerel seçimlere Çankırı ilçelerinde hangi adaylarla seçime gireceklerine dair ilk haberimizi 9 Ocak tarihinde bu adresten okuyucularımıza duyurmuştuk.

9 Ocak 2009 Perşembe günü ilk haberimizde Korgun, Orta, Eldivan, Şabanözü Ilgaz Belediye başkanlarının isimlerini ilk kez biz yayımlamıştık.

Daha sonra 10 Ocak 2009 Cuma günü saat 11.40 itibariyle Çerkeş'i ve aynı gün sırasıyla Kızılırmak, Atkaracalar, Bayramören, Yapraklı ve Kurşunlu ilçe belediye başkan adaylarının isimlerini yayımlamıştık.

Bugün 16 Ocak 2009 Cuma.. Saat 11.06
AK Parti Genel Merkezinden yapılan resmi açıklama ile Çankırı Merkez ve ilçelerinin Belediye Başkan adayları ilan edildi.

Bizim günler öncesinden verdiğimiz liste ile bugünkü listeyi yan yana getirdiğimizde sadece Bayramören Belediye Başkanı Ahmet Özen yerine Ahmet Semerci ismini görmekteyiz.

12'de 11!..
Bu değişikliğin nedenlerine burada girmek istemiyorum. Ancak şunu söyleyebilirim ki Ahmet Özen'le Ahmet Semerci'nin yer değiştirmesi tamamen Genel Merkez endeksli gerçekleşti.

Yani biz 12 isim açıkladık! 11 tanesi tam isabet!

Bugün gönül rahatlığı içerisinde masamda çayımı yudumlarken, çok kısa süre öncesinde sizlerin hizmetine sunduğumuz haber portalımızın "habercilik" noktasında bugün geldiği yeri izin verirseniz şu cümlelerle ifade edeceğim:

Çankırı'da haberin merkezi www.cankiripostasi.com

Gösterdiğiniz ilgiye gönül dolusu teşekkür ediyor, habercilik serüvenimizin artarak devam edeceğini bilmenizi isterim.

Vedat Beki

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER