banner198

Ercan Şekerden Alperen Ocağına ziyaret..

Gazetemiz sahibi ve sorumlu yazı işleri müdürü Ercan Şeker Alperen Ocakları Çankırı İl Başkanı Şenol Çiçeki makamında ziyaret etti.

Ercan Şekerden Alperen Ocağına ziyaret..
banner145

Gazetemiz sahibi ve sorumlu yazı işleri müdürü Ercan Şeker Alperen Ocakları Çankırı İl Başkanı Şenol Çiçek’i makamında ziyaret etti. Yapılan ziyarette Çankırı Alperen Ocakları faaliyetleri hakkında bilgi aldı ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Alperen Ocakları İl Başkanı Şenol Çiçek yaptıkları faaliyetler hakkında Çankırı Postası’na bilgi verdi. Çiçek, ülkemizde gençler üzerinden yürütülen politikalar nedeniyle bir dejenerasyon sürecinin yaşandığını, Alperen Ocakları olarak bu tarz politikalara karşı ciddi ve kararlı bir mücadele sergilediklerini kaydetti. Temel, 2009 yılı Eylül ayında Alperen ocaklarını hizmete açtıklarını belirterek “Çankırı için hayırlı hizmette bulunan herkesin yanında yer alırız. Tabi bunlar milli ve manevi değerlerden taviz vermeden yapılacak hizmetlerdir” diye konuştu.

Çankırılı vatandaşlarımızı ocağımıza bekleriz diyen Çiçek, “haftanın her günü ocağımız açık. Cuma ve Pazartesi akşamları sohbet toplantılarımız sürmekte. Mart ayında Çanakkale Şehitleri ve merhum başkanımı Muhsin Yazıcıoğlu’nu anacağımız bir toplantı düzenleyeceğiz. Gayemiz Allah rızasını kazanmaktır” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER