banner198

Fenerbahçeliler 500 Öğrenciyi Giydiriyor

Çankırı Fenerbahçeliler Derneği "102. yılımızda 500 öğrencimizi giydiriyoruz" adıyla yardım kampanyası düzenledi.

Fenerbahçeliler 500 Öğrenciyi Giydiriyor
banner145

Fenerbahçelilerden Büyük Yardım

 

Çankırı Fenerbahçeliler Derneği  "102. yılımızda 500 öğrencimizi giydiriyoruz" adıyla yardım kampanyası düzenledi.

 

Çankırı Fenerbahçeliler Derneği başkanı Ahmet Demirci  basın mensuplarına dernek binasında  yaptığı açıklamada” Fenerbahçeliler Derneği olarak 7-13 yaş arası 500 öğrencimize düzenlediğimiz kampanyayla baştan ayağa giydirmek ve kırtasiye ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla bir kampanya düzenledik. Bu kampanyaya başta Stuttgart ve Köln Fenerbahçeliler derneği olmak üzere Çankırılı esnaf ve vatandaşların da büyük destekleri oldu. 35.000 tl tutarında elbise, gocuk, pantolon, ayakkabı, okul çantası ve kırtasiyeden oluşan  yardım paketini Milli Eğitim İl müdürlüğünün belirlediği öğrencilere dağıtacağız”şeklinde konuştu.

 

Öğrencilerin ayakkabı numaraları ve beden ölçülerine göre hazırlanan çantalar 23 Ocak cuma günü  ÇKÜ Meslek Yüksek Okulu spor salonunda düzenlenen törende verilecek. Ahmet Demirci sözlerini “Onlar bizim geleceğimiz minik kalpleri ısıtmanın tam zamanı” diyerek tamamladı.

 

Basın mensupları giysileri tek tek kontrol etti

Dağıtılacak yardım paketlerini tek tek inceleyen basın mensupları ürünlerin markalarını ve etiket fiyatlarını görünce Fenerbahçeliler Derneği yönetimine tam not verdi. Bir diğer ilginç olaysa toplantıya katılan gazetecilerin hepsinin Beşiktaş taraftarı olmasıydı. Bu  tesadüf Beşiktaşlı basın, Fenerbahçe'lilere tam not verdi esprilerine neden oldu.

 

Seçuk Yula Cuma günü Çankırı’da

 

Fenerbahçeliler derneğinin davetlisi olarak Çankırı’ya gelecek olan eski FB futbolcusu ve FB TV spor yorumcusu Selçuk Yula 100. Yıl Kültür Merkezi’nde saat 15,30da Fenerbahçe’nin dünü, bugünü, yarını konulu bir konferans verecek

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER