banner198

Her türlü teröre karşıyız

Memur sen İl başkanı Turgut Ünal Başbakan Erdoğan’ın konvoyundaki polis otosuna yapılan saldırı ile ilgili bir basın açıklamasında bulundu.

Her türlü teröre karşıyız
banner145

Memur sen İl başkanı Turgut Ünal Başbakan Erdoğan’ın konvoyundaki polis otosuna yapılan saldırı ile ilgili bir basın açıklamasında bulundu. Açıklama şu şekilde:

 

DEMOKRASİYLE ELDE EDEMEDİKLERİNİ TERÖRLE YAPACAKLARINI SANIYORLAR

Kimden gelirse gelsin, hedefi ne olursa olsun, Memur-Sen olarak her türlü teröre karşıyız. Terörü; demokratik sistem içinde kendini kabul ettiremeyen ve halk iradesiyle elde edemediklerini elde etmenin aracı olarak görmek; acziyetin ifadesidir. Başbakan Erdoğan’ın konvoyundaki polis otosuna saldıran hainler, bu amaçlarına ulaşamayacaktır.

Ülkemizin huzurunu bozmak, yakaladığı yükseliş ivmesini geriye çevirmek, kan ve gözyaşından medet umarak teröre yapışan güçleri, halkımız çok iyi tanımaktadır. Kendini halkın gerçeklerinden uzak tutup, değerleriyle çatışanların, yüreğini yaktığı halktan destek alacağını umarak terör eylemleriyle kendilerine çıkış yolu bulmak istemeleri de içine düştükleri çelişkinin bir göstergesidir.

 

Halkımız sağduyuludur. Tahriklere kapılmayacak, ihtiyaç duyulduğunda kendisinden beklenen sabrı yine gösterecektir. Siyasetin toplumu ayrıştırma oyunlarının sonuç getirmeyeceği ortadadır. Şehit polisimize Allah’tan rahmet, ailesine, meslektaşlarına ve ülkemize başsağlığı dilerken, yaralı polisimize de acil şifalar dileriz
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner304