banner198

İl Başkanı Selci: Şimdi çalışma zamanı…

AK Parti İl Başkanı Mustafa Selci Çankırı Belediye Başkanı adayının açıklanması sonrası gazetemize konuştu.

İl Başkanı Selci: Şimdi çalışma zamanı…
banner145

AK Parti İl Başkanı Mustafa Selci Çankırı Belediye Başkanı adayının açıklanması sonrası gazetemize konuştu.

 

AK Parti Çankırı İl Başkanı Mustafa Selci, bugün Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç’in açıklanmasından sonra ilk demecini Çankırı Postasına verdi.

 

Haber Merkezimizin ulaştığı İl Başkanı Mustafa Selci şunları söyledi:

 

Bu akşam İl yönetimi olarak toplanıyoruz…

“Başbakanımız Çankırı Belediye Başkanını İrfan Dinç olarak açıkladı. Çankırı’mıza ve partimize hayırlı uğurlu olsun. Belediye Başkan adayımızla birlikte seçimlere hazırlığın ilk çalışmasını bu akşam İl Teşkilatı ve Belediye Başkan adayımızla birlikte gerçekleştireceğiz.

 

Sizin tercihiniz İrfan Dinç değildi?

Bir kızı 7 kişi ister! Birisi alır… Ben 7 aday adayı içerisinde kişisel tercihimi o gün o saatte söyledim. Ve benim tercihim o odada kaldı… Bugün İl Başkanı olarak partimin belirlediği aday benim de adayımdır. Siyasette bir yere takılıp kalırsanız, mesafe almanız ve iş yapmanız mümkün olmaz. Bence buna başta gazeteciler olmak üzere kimse takılmasın. Belediye Başkan adayımız İrfan Dinç’tir ve onunla seçimi kazanmanın gayretini göstereceğiz.

 

Belde başkanları önümüzdeki hafta belirlenecek…

Çankırı’da 19 belde belediye başkan adayını tespit için teşkilat içi temayül yoklamalarımız önceki gün yapıldı. Bazı beldelerimizde anket çalışması da gerçekleştirdik. Elde ettiğimiz verileri cumartesi ve Pazar günleri değerlendireceğiz. İl teşkilatı olarak yaptığımız değerlendirme sonuçlarını kesinleştirerek Genel Merkezin onayına sunacağız. Öyle sanıyorum ki önümüzdeki hafta ortasında 19 belde belediye başkan adayımız da kesinleşmiş olur.

 

Belediye Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis üyeleri…

Bununla ilgili olarak açıklanan Merkez ve İlçe belediye başkan adaylarımızla ve teşkilatlarımızla birlikte düzenleyeceğimiz toplantıda yapılan müracaatları değerlendireceğiz. Belediye başkan adaylarımızla birlikte hazırlayacağımız listeler seçim takvimi içerisinde oluşacak.

 

Seçime doğru…

Çankırı’da 22 Temmuzda diğer siyasi partilerle birlikte iyi ilişkiler içerisinde bir seçim ortamı yaşamıştık. Önümüzdeki seçim sürecini de benzer bir şekilde geçireceğimizi düşünüyorum. Seçime katılacak olan siyasi partilere de bu yarışta başarılar diliyorum. Tabii ki bugünden erken olur ama yine de 29 Mart’ta Çankırı’da sandıktan partimiz yani AK Parti çıkacak. Bizim AK Parti Çankırı teşkilatı olarak öncelikli hedefimiz budur.

 

XML girişi XSL stil sayfası kullanılarak görüntülenemez. Lütfen hatayı düzeltin ve Yinele düğmesini tıklatın veya daha sonra yeniden deneyin.


Düz dize bekleniyordu, ancak tırnak açma karakteri bulunamadı. 'http://www.cankiripostasi.com/admin/UtilGetCon.asp?id=480' ...

<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0in 0in 0pt"><FONT face=Arial>AK Parti 
---------^

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER